השכרת מכונת סוכר

מכונת סוכר להשכרה רק 200 ש"ח

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618 

אחד המוצרים שילדים תמיד אוהבים זה שיערות סבתא! אפילו כשאנו היינו קטנים אהבנו את זה מאוד. ולפעמים זה עשה את כל ההבדל בין אירוע נחמד לאירוע ממש ממש כיפי!! כשיש באירוע מכונת סוכר זה מסמן לילדים שאכן זהו יום מיוחד כי לא בכל יום מקבלים שיערות סבתא. וזו בדיוק המטרה והרעיון של להכין לנסיך או הנסיכה הקטנים שלנו יום הולדת.

איך משכירים מכונת סוכר?

כל מה שנדרש זה להגיע אלינו עם הרכב הפרטי שלך ואנו נעמיס לך את כל המוצרים לתא המטען, אנו כמובן נסביר על אופן ההכנה והתפעול של כל מוצר כך שלא תהיה לך שום שאלה בנושא. 

עבור יום ההולדת או אירוע של עשרים ילדים אנו ממליצים על מכונת סוכר יחד עם שני מתנפחים שמתאימים לגיל הילדים, למספר גדול יותר של ילדים רצוי לקחת מוצר נוסף כמו ערכת בועות סבון ענקיות. כל המוצרים שלנו כולל מכונת סוכר, מתנפחים, בועות סבון ענקיות קלים להכנה ותפעול. לאחר השימוש אפשר להחזיר את המוצרים בשעות הערב לנוחיותכם.

המכונה קלה מאוד להפעלה. המכונה יכולה לייצר 3 מקלות גדושות צמר גפן מתוק בדקה. זה אומר שאם באירוע שלכם ישנם 20 ילדים  כולם יקבלו מקל צמר גפן מתוק תוך 7 דקות או פחות. משתמשים בסוכר רגיל כמו זה שקונים בסופר אפשר גם להשתמש בסוכר חום או בסוכר ציבעוני (עם ציבעי מאכל) וליצור שיערות סבתא בצבע ורוד, כחול, אדום וכו'. הכנת המכונה קלה להפעלה ולוקחת 3 דקות.  

איך מתפעלים מכונת סוכר?

  1. מציבים את המכונה על שולחן או משטח ישר אחר.
  2. מלבישים את הסיר של מכונת הסוכר על המכונה עצמה ונועלים את הסיר עם המכונה בעזרת ארבעת הווים לסגירה בצידי המכונה. כך שהסיר מחובר בצורה יציבה למכונת סוכר.
  3. מחברים את התקע לחשמל (ליציאה מהגנרטור או מהחשמל הרגיל בבית).
  4. ממלאים את מרכז המכונה בסוכר לפי הכמות הרצויה.
  5. מכינים את המקלות בצד והסוכר למילוי נוסף ( יש אפשרות לאחסן גם במגירה). 
  6. מדליקים את המכונה ע"י לחיצה על שני הכפתורים בקדמת המכונה. קודם הימני (POWERׂׂׂ) ואז השמאלי (HEATׂ).
  7. תוך דקה בערך המכונה כבר מוציאה שיערות סבתא. בנקודה זו לוקחים את המקל ומסוביבים את השיערות סבתא על המקל לפי הגודל הרצוי.

זהו... בתיאבון !!!

השכרת מכונת שיערות סבתא אכן פעילות קלה ומהנה. במידה ונגמר הסוכר, אפשר כמובן תוך כדי להוסיף סוכר במידה הרצויה. רצוי להשתמש בכף המיוחדת שנמצאת במגירה בתחתית המכונה. השכרת הציוד לא כולל את המקלות עצמם. אנו מספקים בנוסף את המקלות עצמם להכנת שיערות סבתא במחיר של חצי שקל למקל. בדרך כלל עבור אירוע של יום הולדת 50 מקלות יספיקו, תלוי בכמות הילדים. אל תשכחו שגם ההורים אוהבים את חגיגת הסוכר וגם להם צריך לדאוג.

כשמשכירים מכונת סוכר חשוב גם לדעת

  • בעת ההשכרת חשוב לברר איזו מכונה אתם מקבלים. ישנם כמה סוגים ואיכויות של מכונות סוכר, אנו לא ממליצים לקחת מכונה שאתם צריכים לכוון בעצמכם את הטמפרטורה הרצויה במכשיר, כי יש לה נטייה להתקלקל. המכונה שלנו מקצועית ויש בא וסת טמפרטורה אוטומטי שמוריד מכם את הדאגה מהראש.
  • בסיום ההשכרה חשוב לנקות את הסיר משאריות הסוכר כדי שיהיה נעים גם למשתמשים הבאים במכונה.
  • הכתובת לאיסוף היא רחוב ששת הימים 30 תל אביב (בין גהה לאיילון) כך שלא צריך להיכנס לפקקים.

מחיר השכרת מכונת סוכר -200 ש"ח.

מה שהולך טוב במיוחד עם מכונת סוכר זה מכונת פופקורן לכל אירוע. מכונת פופקורן היא פשוטה לתפעול ומניסיון שלנו בשטח הילדים והוורים אוהבים לתפעל אותו.

אתם מוזמנים להכנס למוצרים נוספים בהשכרת מתנפחים, בועות סבון ענקיות. או הישר לחבילות ומבצעים שלנו. מחפשים מכונת סוכר להשכרה בזול? פנו עוד היום ל"בעננים" ותיהנו ממחירים משתלמים במיוחד! ניתן גם להשאיר פרטים בדף בצור קשר ונחזור אילכם תוך שעתיים או להתקשר ישירות למספר 053-3030147 / 052-5688618.