השכרת מתנפחים

ההצעות הכי חמות, בלי לקרוע את הכיס:

השכרת מתנפחים השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים השכרת מתנפחים

בועות סבון ענקיות השכרת מתנפחים

 

להזמנה לחץ / לחצי כאן!   

לקוחות שמרוצים מהשירות שלנו

  

להמלצות לחץ כאן


השימוש במתנפחים פשוט וקל ומאפשר לילדים להוציא מרץ, ליהנות, לקפוץ ולשחק בסביבה בטוחה נעימה וצבעונית. השירות מהיר ומותאם לך אישית כך שתוך 24 שעות בלבד תוכלי ליהנות ממתנפח של בעננים ללא התעסקות ובזבוז זמן מיותר.

יתרונות השימוש במתנפחים

  • מתנפחי בעננים מותאמים לשימוש בבתים פרטיים, גני ילדים וימי הולדת.
  • המתקנים בטוחים לשימוש ילדים לפי תו תקן אירופאי.
  • המתנפחים נוחים לנסיעה ונכנסים לתא מטען של רכב פרטי בקלות.
  • התקנתם מאוד פשוטה ומהירה וניפוחם עורך פחות מדקה!
  • המוצרים יכולים לבוא כתוספת נפלאה לכול סוג הפעלה לילדים, לימי הולדת או לכול אירוע משפחתי.
  • קפיצה על מתנפחים זה בריא. זאת פעילות שגורמת לילדים לזוז ולהיות פעילים.

השכרת מתנפחים הינה אטרקציה ייחודית
שהופכת כל אירוע לחוויה מרגשת.

לנו ב"בעננים" יש השכרת מתנפחים לילדים לכל אירוע כמו יום הולדת, ברית, בריתה או כל מפגש משפחתי. לנו יש את מתנפחים לילדים שהם הכי אוהבים כך שכל הילדים יקפצו ויהנו, גם הבנים וגם הבנות, הקטנים והגדולים. המתנפחים לילדים שלנו מאוד בטיחותיים לפי תו התקן האירופאי, הם סגורים מכל הכיוונים כך שהילדים יכולים לקפוץ בביטחה. יש לנו מתנפחים לילדים מגיל שנה ועד מתנפחים לגיל עשר, המתנפחים לילדים בנויים בצורה כזו שכל קבוצות הגיל יהנו מהמתנפח בו זמנית – וזה מבטיח אירוע מושלם.

השכרת המתנפחים (יבשים או עם מים) מתבצעת באיסוף עצמי מתל אביב וישנה אפשרות להביא את המתנפחים לילדים עד למקום האירוע. כל המתקנים שלנו נכנסים לרכב פרטי, הם קלים לנשיאה ופשוטים להפעלה כך שכל הורה יכול להשכירם ולפתוח אותם בעצמו ולהפעילם בקלות. הכנת המתנפחים לילדים לוקחת עשר דקות למתנפח, הניפוח שלו אורך פחות מדקה - והנה !! המתנפח מוכן לשימוש הילדים להנאה צרופה. הקיפול שלו לוקח בערך את אותו הזמן ונעשה בקלות.

אנו בחברת בעננים מציעים לכם שירות זמין של השכרת מתנפחים ואטרקציות. שעות הפעילות שלנו הן מ 8:30-22:30 שבעה ימים בשבוע. אפשר להתקשר ולהתייעץ איתנו לגבי האירוע שלכם, מה מעניין אתכם? ומה חשוב לכם שיהיה באירוע? השירות שלנו הוא לכל הארץ ונמצא במקום מרכזי ונגיש בתל אביב (קרוב לאיילון, כביש 4 וכביש 1), אפילו יש לנו חנייה בשפע.

אנו כמובן נדריך אותך בעת השכרת המתנפחים באיך לתפעל אותו, ונעזור לך בכל שאלה שיש, כך שהאירוע שלך יצא מושלם, גם לילדים וגם להורים. המתקנים שלנו מאוד איכותיים ונבחרו בקפידה לאחר סקר שוק מה ילדים והורים באמת אוהבים. השירות שלנו הוא אישי ומהיר ומותאם לצרכי הלקוח. המחירים שלנו - זולים ומתאימים לכל אירוע.