השכרת ג'ימבורי רק 145 ש"ח

השכרת ג'ימבורי לאירועים

 

 השכרת ג'ימבורי כולל בריכת כדורים וכל שלל הציוד לילדים עד גיל ארבע במחיר הכי זול במרכז - רק 195 ש"ח (השכרת בריכת כדורים כולל כדורים ומדרגות בלבד עולה 145 ש"ח). הערכה מתאימה לעד שמונה ילדים בו זמנית עבור יום ההולדת או אירוע משפחתי בבית, בחצר או בגינה. 


השכרת ג'ימבורי - הערכה הרגילה כוללת:

  1. בריכת כדורים כולל כדורים. 
  2. נדנדת ג'ימבורי ליחיד.
  3. נדנדת ג'ימבורי זוגית.
  4. גרם מדרגות (3 מדרגות).
  5. מגלשה.
  6. כדור ענקי.
  7.  שישה מזרנים.
  8. כיסא יום הולדת.

(תמונות בסוף הדף למטה).

השכרת ג'ימבורי לאירוע - מחירון:

השכרת בריכת כדורים בלבד כולל כדורים - 145 ש"ח.

השכרת ערכת ג'ימבורי רגילה - 195 ש"ח.

תוספות מצנח לילדים - 50 ש"ח.

בנוסף ישנה אפשרות לשדרג את הערכה עם מצנח צבעוני שמתאים לכל הילדים עד גל ארבע. זהו משחק שבו הילדים מחזיקים את המצנח בכל קצותיו ומניפים אותו למעלה בצורה שהוא נראה כמו כיפה צבעונית, או מקפיצים אותו יחד כשיש כדור אוויר בעוני במרכז. המצנח מחזק את שרירי הידיים והמוטוריקה של האהובים ונותן להם אפשרות להכיר ולהתחבר לחברים חדשים. זה אותו המצנח שהמפעילים משתמשים בו בהפעלת הישרדות או נסיכות ואבירים בימי ההולדת. שדרוג המצנח בתוספת של ארבעים ש"ח.

כמו שאמרנו השכרת ג'ימבורי מתאימה לעד שמונה ילדים בו זמנית וכדי לשדרג את האירוע שלך לשאר הילדים הקטנים (או לגדולים קצת יותר) אנו ממליצים לקחת מתנפח שישלים את האירוע שלך לאירוע שכולו כייף. המתנפח שהכי מתאים לגילאי הג'ימבורי זה המתנפח טירה לקטנים. מתנפחים מומלצים נוספים יהיו מתנפח הטירה הקסומה ומתנפח רכבת. וכמו כן המתנפח לקטנטנים. לרשימת המתנפחים להשכרה לקטנים היכנסו לדף השכרת מתנפחים.

יש לנו אטרקציות נוספות שיהדרו את יום ההולדת של הנסיך או הנסיכה שלך ליום שכל האורחים ידברו עליו כמו מכונת סוכר,  מכונת נקניקיות, ערכת בועות סבון ענקיות (זוהי ערכה שהילדים משחקים ויוצרים בועות סבון ענקיות שמרחפות בשלל צבעים וצורות, ובצורה עצמאית או בליווי הדרכה ומפעיל - סה"כ זו פעילות של עד שעה לקטנים).

השכרת ג'ימבורי, מתנפחים ושלל המוצרים נעשית בצורה פשוטה ומהירה וכולם נכנסים לרכב הפרטי שלכם (לתא המטען ולמושב האחורי), כך שקל להובילו. כל המוצרים שלנו באיסוף עצמי, ואנו כמובן נסביר ונתדרך אותך כך בזמן האיסוף לא תהיה לך שום שאלה בנושא. ישנה גם האפשרות להובלה והתקנה למקום האירוע בתוספת תשלום. הכנה של ג'ימבורי במקום האירוע לוקחת חמש דקות. התקנת המתנפח לפעולה לוקחת עשר דקות. 

השכרת ג'ימבורי זו פעילות פשוטה וקלה ונותנת לילדים פעילות כיפית באירוע. לברורים התקשרו למספר 053-3030147 או השאירו פרטים בדף צור קשר ונחזור אילכם במהרה. הכתובת לאיסוף מרחוב ששת הימים 45 תל אביב
(קרוב לאיילון) כך שלא צריך להיכנס לעיר (על דאגה הכל נכנס לרכב הפרטי שלך). 

דפים נוספים שיכולים לעניין אותך: הפעלות ליום הולדת, שולחנות משחק לילדים  או דף הבית

עד היום לא הייתה ממש חברה שמציעה השכרת ג'ימבורי במרכז. מהיום כבר יש!!