מתנפחים ואטרקציות למוסדות, עיריות, בתי ספר וחברות הייטק

מתקנים מתנפחים לאירועים

למשה 053-3030147

בעננים הפקת אירועים ואטרקציות דואגים לכם לחבילה הכל כולל הכל לאירוע שלכם. אנו זמינים בכל הארץ ובעיקר באיזור המרכז. 

קודם כל קצת עלינו, בשנת 2013 ראינו צורך להקים חברת אטרקציות לילדים שכוללת השכרת מתנפחים ואטרקציות נוספות לילדים שתיתן מענה לכל הלקוחות במרכז שרוצים השכרת מתנפחים בזול או אירוע מתנפחים שבו הכל כלול. הדגש בחברה שלנו הוא על שירות אישי, מענה בכל שעות היום, גם בסופ"ש וגם בחגים, ציוד מקצועי והכל עם חיוך. 

אנו מציעים לכם חבילות אירועים למוסדות שכוללות אטרקציות שונות כמו: מתנפחים יבשים לילדים קטנים וגדולים, מתנפחים עם מים בכל הסוגים, פעילות בועות סבון ענקיות, פינת ג'ימבורי, דוכני משחק, שולחנות משחק, מסלולי נינג'ה אתגריים לילדים, דוכני מזון והפעלות תוכן. 

מקובל באירועי מוסדות להזמין מתנפחים ואטרקציות נוספות כולל הובלה ומפעילים.

דגשים חשובים במתנפחים ואטרקציות למוסדות

  • אנחנו מגיעים אליכם כשעתיים שלוש לפני תחילת האירוע לצורך הקמה וארגון ודואגים שהאירוע יהיה מוכן לפחות חצי שעה לפני תחילתו. 
  • לאחר מכן אנחנו מעבירים תדרוך לכל המפעילים שלנו. המפעילים שלנו הם אנשים בוגרים ואחראיים עם דגש על יחס אנושי, נתינת שירות וגישה נכונה לילדים. 
  • בנקודה זו האירוע מתחיל ובמהלכו מנהל האירוע מטעמנו עובר דרך כל העמדות והאטרקציות השונות ובודק שהכל מתקתק כמו שצריך, כך שלכל בעיה יש מענה במקום. 
  • משך זמן ממוצע לאירוע מוסדי הוא שלוש עד ארבע שעות. 
  • בסיום האירוע אנו מקפלים הכל בצורה מסודרת ודואגים להשאיר את השטח נקי ומסודר. 

הפרטים החשובים שאנו צריכים ממכם על מנת לתת הצעת מחיר מתאימה הם כמות הילדים באירוע, גילאי הילדים, תאריך האירוע, שעת ההתחלה, משך זמן הפעילות ומיקום האירוע.

לפרטים נוספים היכנסו לדף הבית.