אודות

חברת בעננים הוקמה בשנת 2013 כדי לתת שירות אמיתי לכול ציבור ההורים שרוצים מצד אחד לקיים אירוע איכותי עבור הילדים, ומצד שני להישאר בתקציב המשפחתי ולא לחרוג להוצאות מיותרות. אנו אכן הוכחנו שניתן להפיק אירוע ברמה גבוהה שגם ההילדים וגם לא פחות חשוב ההורים נהנים בו וששווה לכל כיס. אירוע שידברו עליו גם ביום שאחרי. 

אודותנו

לאחר מספר שנים בארצות הברית חזרנו ארצה וראינו את רמת השירות בארצנו היפה וראינו צורך להרים אתר שמספק גם מוצרים בסטנדרט איכותי וגם שירות אמיתי החל מהשיחה הראשונה ועד לזמן האירוע עצמו. אתר שלא מעמיס את הקורא במידע מיותר או בפירסומות. אתר שקל לגלוש בו ולמצוא את מה שרצית באמת בזמן קצר. בנוסף כדי להקל על הקורא ולהראות שאנו לא רק הכי טובים בשירות אלא גם הכי זולים, ישנם מחירים על כל המוצרים להשכרה באיסוף עצמי באתר. 

כל המוצרים שלנו ניתנים להשכרה באיסוף עצמי או עם אפשרות להובלה והפעלה. אנו מגיעים לכל חלקי הארץ ופתוחים בכל ימות השבוע כולל בשישי ושבת. 

אחד היתרונות בשירות שלנו הוא שאנו זמינים לשאלות ועזרה בטלפון מהבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה כולל בשישי בערב או בשבת על הבוקר. ההצלחה של האירוע שלכם זו ההצלחה שלנו. 

המוצרים שלנו כוללים:

אנו מחדשים את מלאי המוצרים מידי שנה וחשוב עוד יותר - אנו דואגים לצחצח את הקיימים כדי המוצרים יהיו תמיד נקיים ומסודרים. חשוב לציין שכל המתנפחים שלנו כוללים ביטוח על כל הילדים כדי לתת לך ראש שקט. 

בין לקוחותינו תמצאו מוסדות וחברות וגם לקוחות פרטיים כמו למשל:

 משטרת ישראל, משרד ראש הממשלה, עיריית תל אביב,רמת גן, פתח תקווה, בת ים, עכו, גבעת ברנר, אבטליון, בנק לאומי, חברת אמדוקס, איצטדיון הדר יוסף לאטלטיקה, מרכז קרוספיט ישראל, תנועת בני עקיבה, עזרה, הצופים, בית הנוער "חץ קדימה", בית חב"ד, מגדלי הים התיכון, קאנטרי קלאב סביון, מרכז מרשל, עמותת לילך, cafecafe, מתחם התחנה בתל אביב,  גני ילדים ובתי ספר יסודיים בכל המרכז.

מאחלים לכולנו מזל טוב. משפחת בעננים.