השכרת שולחן הוקי - 185 ש"ח

שולחנות הוקי להשכרה

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618

השכרת שולחן הוקי זו אטרקציה מיוחדת לילדים שיכולה לעניין אותם זמן רב באירוע. לא משנה איזה אירוע אתם מפיקים - אם נוכחים באירוע ילדים מגילאי שש ומעלה יש לכם כאן אטרקציה נוספת שתשדרג לכם את האירוע. 

מה זה שולחן הוקי כדור בקצרה

שולחן הוקי כדור זה שולחן מתקפל . עם ארבעה חורים, שניים מכל צד. כל משתתף עומד בצד אחד כשביחד משחקים שני משתתפים אחד נגד השני. לכל אחד מהמשתתפים יש כדור שאיתו הוא פוגע בכדור לצד של היריב. המטרה להכניס את הכדור לאחד משני החורים של השחקן השני. זוהי אטרקציה מאתגרת כי כשחקן אין לך דרך לדעת לאן היריב שלך מכוון. ויש לך שתי אופציות להכניס את הכדור. הכדור הוא מאד מהיר וצריך מהירות מחשבה, מהירות תגובה ואומץ בשביל לנצח במשחק.

שולחן הוקי כדור הוא אטרקציה שמתאימה לכל מיקום שבו תהיה החגיגה שלכם. לא צריך חשמל בשבילו אז אפשר להשכיר אותו גם לפארק או קאנטרי. אורך השולחן הוא 1.60 ורוחבו הוא 80 ס"מ. בזכות הגודל הנח שלו הוא מתאים לכל חלל וקל לשנע אותו ממקום למקום. 

השכרת שולחן הוקי כדור מתאימה לילדים מגיל שש ועד לילדים בוגרים. זה משחק מרתק שילדים משחקים לסירוגין. לאירוע של 30 ילדים ויותר אנו ממליצים להשכיר ארבע שולחנות משחק כדי להעסיק את כמות הילדים ולספק הנאה לכולם. 

השכרת שולחן הוקי כדור ואיך מזמינים

אתם מתקשרים אלינו למספר 053-3030147 ויחד אנו נמצא איזה מוצרים הכי מתאימים לכם לאירוע. אנו כמובן נתזכר אתכם יום לפני האירוע לגבי פרטי ההשכרה. רוב הלקוחות שלנו מעדיפים לבוא ולאסוף בעצמם כדי להוזיל את מחיר ההשכרה. ישנה אפשרות להובלה והרכבה למקום האירוע בתוספת תשלום.

במקרה של איסוף עצמי - בבוקר האירוע (או במקרה הצורך בלילה שלפני) אתם מגיעים עם הרכב הפרטי שלכם. הרכב צריך להיות ריק ככול האפשר מציוד אחר שאולי נשאר ברכב, ואנו נעמיס לכם את שולחנות המשחק ושאר הציוד לרכב. ( הכל נכנס לרכב הפרטי שלכם). לאחר מכן אנו נעבור על כל הציוד בצורה מסודרת ונדריך איך להתקין ולהפעיל אותו בצורה המהירה והקלה ביותר. בשלב זה אנו נענה על כל שאלה שאולי נשארה לכם בנושא ונסגור כל פינה שאולי חסרה וזהו !! אתם מוכנים לצאת לדרך. אנו גם זמינים לכל שאלה בזמן האירוע עצמו במידת הצורך.

הכתובת להשכרת שולחן הוקי - ששת הימים 30 ת"א ( צמוד לאיילון וכביש 4 כך שלך צריך להכנס ל תוך העיר)

אטרקציות לילדים שהולכות טוב עם שולחן הוקי כדור

  • השכרת ערכת בועות סבון ענקיות - זוהי ערכה שהילדים יוצרים בעזרתה בועות סבון ענקיות (קוטר של מטר עד ארבע מטרים) ובשלל צבעים וצורות. זוהי ערכה להפעלה עצמית (כולל הדרכה ביצירת בועות הסבון - למרות שבימנו הילדים כבר יודעים בעצמם ולא צריכם הדרכה נוספת). הערכה מותאמת עבור אירוע לעשרים ילדים וניתן להתאימה למספר הילדים באירוע. היא פשוטה להפעלה - רק לשפוך סבון לקערות ולשחק. 

  • השכרת בידורית - אם אתם רוצים שתהיה גם מוזיקת רקע או שירי יום הולדת לאורך האירוע. הבידורית מתחברת לסמרטפון, DVD או כל נגן מוזיקה אחר.
  • השכרת מתנפח טירה ורודה - זה מתנפח שכולו ורוד בצורת טירה, אידאלי לאירוע יום הולדת לבנות בלבד.
  • השכרת מתנפחים נוספים - כמו מתנפח טירת אבירים, מתנפח משולב קפיצה ומגלשה ומתנפחי מים, 

מחיר - 185 ש"ח.

הכנסו לחבילות ומבצעים או לדף הבית ותהנו משלל המוצרים שלנו.