4 שולחנות משחק 600 ש"ח

שולחנות משחק - מבצע

משה 053-3030147   

איזה שולחנות משחק כלולים במבצע?

כל השולחנות שלנו כלולים במבצע. אנו מציעים שולחנות משחק כמו שולחן כדורגל והוקי כדור, בנוסף לכך יצאנו בקו מוצרים חדשים ומקוריים: שולחנות משחק כמו שולחנות מבוכים מיוחדים לכל מיני גילאים, שולחנות של קליעות למטרה מכל מיני סוגים, דוכני מיני גולף מכל מיני רמות ועוד המון הפתעות.

השכרת ולחנות משחק בזול

המבצע של ארבעה שולחנות ב-600 ש"ח מתייחס לאיסוף עצמי. אתם באים אלינו, עם רכב גדול כמו ג'יפ או רכב מסחרי שאפשר לפתוח את הדלת האחורית עד הסוף. אפשר גם להגיע עם שתי מכוניות. אנחנו מעמיסים לכם את שולחנות המשחק לרכב ואתם מוכנים לנסיעה. בתום האירוע אתם חוזרים אלינו עם המוצרים. פשוט מאד.

הילדים נהנים משולחנות משחק משום שזאת חוויה זמינה, תחרותית וכיפית בשבילם. גם מי שמשחק נהנה וגם מי שצופה ומחכה לתורו. שולחנות משחק מכניס אקשן לעניינים והילדים יכולים לשחק שעות בלי לשים לב שהזמן עובר.

השכרת שולחנות משחק עם הובלה

במידה ואתם מעוניינים בהובלת שולחנות המשחק עד למקום האירוע אין שום בעיה. הובלה של ארבעה שולחנות משחק לאיזור המרכז כולל איסוף בעלות של 1000 ש"ח בלבד. בצורה הזאת חסכתם סחיבות ותעסוקה ואנחנו דואגים לכם מההתחלה ועד הסוף. 

שולחנות משחק זאת אטרקציה נהדרת שמתאימה לשכבות גיל רחבות. אין בה שם סיכון רק חשוב להקפיד לשים את השולחנות על רצפה ישרה ולא בשיפוע.

המבצע מתאים לכל סוג אירוע. מאירוע פרטי כמו יום הולדת, בר מצווה ואירוע משפחתי ועד לאירועי חברה, מתנסים ועיריות.

יש לך שאלות נוספות לגבי המבצעים שלנו? יש עוד מוצרים שהיית רוצה להוסיף לחבילה? 

לקבלת מידע על המוצרים הנוספים שלנו היכנסו לדף הבית.

צור קשר עוד היום וניתן לכם את על הפרטים:

053-3030147

או השאירו פרטים בדף צור קשר