הפעלה לילדים קטנים

הפעלה לגילאי 2-3

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618 

אני גילי המפעילה והכנתי הפעלה מיוחדת אשר מותאמת בדיוק לגיל הרך. לקח לנו זמן וניסיון להבין מה ילדים בגילאים הללו אוהבים, למה הם נמשכים ומה מעניין אותם. ילדים רוצים הפעלה ליום הולדת אבל לא כל תוכן מתאים לגיל הזה.

ילדים מסתקרנים מחיות, הם רואים בהם חברים, הם מזהים את הרגישות שיש בחיה ועוד נתון חשוב ומעניין ילדים רוצים לעזור ולתרום והם מבינים בכל גיל שחיה זקוקה לטיפול של אוכל, שתייה ואהבה.  

בגלל זה הפעלת חיות היא הפעלה מנצחת! היא נעימה ומכילה בתוכה את כל הכיף שיש במסיבת יום הולדת.

מה זאת הפעלת חיות

אנחנו מתחילים באיפורי פנים וקעקועים בצורות של חיות: פרפר, חתול, כלב, אריה, נמר, נחש ארנב ועוד. כל זה נעשה בזמן שהילדים עוד מגיעים עם ההורים.

לאחר מכן כשכולם מגיעים אנחנו יכולים להתחיל בהפעלה. אני אוספת את כל הילדים ביחד איתי במעגל, אני מציגה להם את עצמי, אנחנו שרים שירי יום הולדת לילד או ילדת יום ההולדת ונכנסים לעניינים.

עכשיו כשיש לי את תשומת ליבם היקר של הילדים אני מצחיקה אותם עם מופע בובות משעשע ומזמינה אותם להצטרף אליי ליום הולדת של חיות.

המשחק הראשון נקרא "של מי הקול הזה?" אני משמיעה לילדים קולות והם צריכים לזהות לאיזה חיה שייכת הקול. זוהי פעילות אנרגטית שמרימה את הילדים.

אחרי שהילדים התעוררו אני מכירה להם חבר מאד טוב שלי, את כיף כף הקוף, בובה מקסימה וחמודה של קוף שמחבקת ילדים. אני נותנת לילדים להכיר אותה ומי שרוצה גם לחבק. אני מספרת לילדים סוד שכיף כף הקוף מאד אוהב לרקוד אבל הוא מתבייש. אני מבקשת את שיתוף הפעולה בלעזור לכיף כף הקוף לרקוד וכולנו ביחד רוקדים עם כיף כף הקוף כשאנחנו מקפיצים אותו על המצנח.

המשחק הבא נקרא משחק התנועות. אני מלמדת את הילדים תנועות של חיות וכולם חוזרים אחריי. אנחנו עושים זאת בשילוב מוזיקה ותחפושות של חיות. זהו משחק מצחיק ומאד יצירתי הוא נגמר כשכולם רוקדים ביחד איתי את ריקוד החיות, ריקוד כיפי וקצבי.

משחק נוסף, מקורי ומרגש במיוחד נקרא "הכלבלב שיש לו לב זהב". ילד או ילדת יום ההולדת ממציאים לכלבלב השובב שם ואנחנו לוקחים אותו לטיול, מכינים לו אוכל ומלטפים אותו. זהו מצחק יצירתי עשיר בדמיון.

אלו המשחקים הנבחרים מתוך ההפעלה ישנן עוד שפע של משחקי חיות שונים ומגוונים....

כמו בכל יום הולדת אנחנו עושים טקס מיוחד לכבוד ילדי יום ההולדת שכולל ברכות, שירים, בקשת משאלה ועוגה

ההפעלה כוללת מוזיקה וציוד הגברה, תפאורה, שירים, כלי נגינה, ריקודים, תחפושות ואביזרים לכל הילדים.

הפעלה לילדים וקטנים ותוספות מעניינות

ישנה גם אופציה של שילוב הפעלה של חיות עם בועות סבון ענקיות שילדים בגיל הזה מאד אוהבים.

כדי לשדרג את ההפעלה עם אטרקציה נהדרת שקולעת בול לגיל הזה ניתן להוסיף ערכת ג'ימבורי שכוללת בריכת כדורים, נדנדה זוגית ונדנדת יחיד, כל מיני צורות למיניהן ועוד..

אם בכלל אתם מעוניינים לשדרג בצורה בלתי נשכחת יש לכם אופציה של השכרת מתנפח. יש לנו מבחר נהדר של מתנפחים. ההמלצה שלנו היא ללכת על מתנפח דינוזאור או מתנפח דגים באוקיינוס ששיתאים לאוירת החיות.

אהבתם את ההפעלה? יש לכם עוד שאלות לגבי הפעלת חיות? צרו איתי קשר ואתן לכם את כל המידע שאתם צריכים.

דף צור קשר

052-5688618