השכרת ג'ימבורי - נועם מתל אביב

המלצות חמות

השכרת ג'ימבורי שישה חלקים פשוט עשתה את העבודה. היתה אחלה פעילות לילדים הקטנים, ולהורים היה שקט. בהתחלה אישתי נלחצה מהרעיון של השכרת ג'ימבורי ליום הולדת. לא ידענו אם זה ייכנס לרכב הפרטי שלנו ועוד יש לנו ציוד נוסף, בסוף הכל נכנס לרכב וההכנה היתה מאוד קלה ומהירה, והכי חשוב  - הילדים ואישתי מאוד נהנו. אין ספק שאם אתם מחפשים השכרת ג'ימבורי ליום הולדת זה האתר בשבילכם. הוא מאוד ברור ואינפורמטיבי, והשירות ממש מעולה. 

אתם מוזמנים לקבל פרטים נוספים בדפים: השכרת ג'ימבורי בעננים דף הבית,  חבילות ומבצעים.

או התקשרו ישירות לנייד: 052-5688618 / 053-3030147

בנוסף למזמינים דרך עמוד זה תינתן הפתעה...

יום הולדת שמח.

השכרת ג'ימבורי - יום הולדת בחורף

אם יש לכם לילד או לילדה יום הולדת בחורף אתם כמובן תחגגו להם את היום הולדת. אבל הכנת יום הולדת בחורף קצת שונה מיום הולדת בקיץ. קודם כל אי אפשר להזמין מתנפחים עם מים, כי קר מידיי. בנוסך בדרך כלל לא לא עושים את האירוע בחוץ בפארק מאותה הסיבה. זה משאיר לך את האפשרות לעשות יום הולדת בחורף בחצר (אם זה יום יפה). בתוך הבית בסלון או לשכור אולם.

השכרת ג'ימבורי נותנת לך את האפשרות לעשות יום הולדת מצומצמת לילדים ולמשפחה אצלך בתוך הבית. כן כן בתוך הבית בסלון. מארגנים לילדים ערכה קטנה של גי'מבורי שמותאמת לפעילות בבית והילדים נהנים וכך גם ההורים. היתרון הוא שלא קר בבית והילדים בטוחים.

השכרת ג'ימבורי עם בריכת כדורים שמותאמת ליום הולדת בחורף בסלון עולה 195 ש"ח. (רק בריכת כדורים עם מדרגות עולה 145 ש"ח). הערכה באיסוף עצמי ולכן ניתן להשכירה במחיר זול במיוחד, והכל נכנס לרכב הפרטי שלך. מגיעים בבוקר האירוע או בלילה שלפני, ואנו נעמיס לך את כל הציוד לרכב, תקבלו הסבר מפורט, וזהו - את מוכנים לדרך!

הכתובת לאיסוף היא: ששת הימים 30 תל אביב (קרוב לאיילון).

בנוסף למזמינים דרך עמוד זה תינתן הפתעה...  

לפרטים נוספים על האטרקציות המיוחדות שלנו יש ללחוץ על דף הבית או     חבילות ומבצעים.

לפרטים נוספים התקשרו: 052-5688618 / 053-3030147

או השאירו הודעה בדף צור קשר

 
השכרת ג'ימבורי - של נועם מתל אביב
השכרת ג'ימבורי לילדים בחורף
השכרת ג'ימבורי - נועם מתל אביב עשתה יום הולדת