השכרת שולחן כדורגל - 185 ש"ח

שולחנות משחק לכל אירוע

בדף זה ניתן את כל המידע על השכרת שולחן כדורגל לימי הולדת ולאירועי חברות.

 השכרת שולחן כדורגל - בקצרה מה זה בכלל?

שולחן כדורגל זהו משחק שמורכב משולחן שעליו מחוברים מוטות עם שחקנים ממש כמו מגרש כדורגל אמיתי. יש שני קבוצות יריבות בצבעים שונים, ומטרת המשחק היא להכניס את הכדור לשער היריב.

השכרת שולחן כדורגל - למי זה מתאים:

המשחק מתאים לשניים או ארבעה שחקנים בו זמנית כאשר הילדים יכולים לשחק לסירוגין. מומלץ לילדים החל מגיל שש ועד לבוגרים. זהו משחק שכייף גם לצפות בו כך שגם הילדים הצופים יהנו מהחוויה. אנו ממליצים להזמין יותר משולחן אחד כדי לא ליצור עומס על שולחן אחד.

עבור אירוע של שלושים ילדים ויותר השכרת שולחן כדור רגל אחד לא ייתן מענה לכל הילדים ולכן אנו ממליצים להשכיר שני שולחנות כדורגל ושני שולחנות הוקי אוויר כך שיהיה באירוע גיוון בפעילויות.

כדי ליצור אירוע מוצלח שכל הילדים יהנו ויזכרו את יום ההולדת יש לשלב כמה מוצרים כדי לעניין את כל הילדים - להבנים, לבנות וילדי המשפחה שהם בדרך כלל בגילאים שונים.

מחיר השכרת שולחן כדורגל - 185 ש"ח

הכנו עבורכם רשימה של כמה מוצרים נוספים שהולכים יד ביד עם השכרת שולחן כדורגל:

  1. השכרת שולחן הוקי - מתאים לילדים מגילי שש ועד לבוגרים, לבנים ולבנות.
  2. השכרת גנרטור - עבור אירוע שנעשה בפארק כדי להפעיל מוזיקה, מתנפחים וכו'.
  3. השכרת מתנפחים - יש לנו מתנפחים לכל הגילאים החל ממתנפחים לילדים קטנים בגיל שנה עד ארבע. ומתנפחים ליותר גדולים כמו מתנפח טירת קפיצה עם מגלשה, טירת הדרקונים, מתנפח בצורת כדור רגל, מתנפח הטירה הורודה, מתנפח מיטת צעצועים, מתנפח דרקון, מגלשת קצף ומתנפחי מים ענקיים.
  4. השכרת ג'ימבורי - השכרת ג'ימבורי 6 חלקים פלוס מזרנים. מתאים לילדים עד גיל ארבע.
  5.  השכרת ערכת בועות סבון ענקיות - זוהי ערכה מוכנה לילדים שמורכבת מעשרים מוטות עם חבלים בשלל צבעים וגדלים, ובעזרתה הילדים יוצרים בועות סבון ענקיות (בקוטר של עד ארבע מטר), זוהי ערכה להפעלה עצמית (אנו כמובן נדריך אותך בטיפים של איך לשחק וליצור בועות סבון ענקיות, למרות הילדים כבר יודעים בעצמם מאירועים אחרים ולא צריכם עזרה מאיתנו בנושא). הערכה מותאמת לאירוע של 20 ילדים אבל ניתן להתאימה למספר הילדים הרצוי לפי גודל האירוע. הערכה כמובן פשוטה להפעלה - ברמה של לשפוך סבון לקערות ולשחק.
  6. השכרת בידורית - במידה ואתם רוצים גם מוזיקת רקע או שירי יום הולדת בזמן האירוע אנו ממליצים על השכרת בידורית. הבדורית מתחברת לסמרטפון או כל נגן מוזיקה אחר.
  7. השכרת דוכן נקניקיות - מומלץ להכנה לקראת סוף האירוע כאשר הילדים הוציאו מרץ ועכשיו הם כבר רעבים. מתאימה להכנת נקניקיות בו זמנית לכל הילדים כך שכולם מרוצים.
  8. השכרת מכונת סוכר - זאת הסיומת המושלמת לכל יום הולדת. מכונת שיערות סבתא נותנת שידרוג לאירוע כאירוע מיוחד ומשאירה בפה טעם מתוק.

 השכרת שולחן כדורגל- איך מזמינים?

מתקשרים אלינו למספר 053-3030147 ויחד נמצא את המוצרים שהכי מתאימים לכם לאירוע. 

רוב הלקוחות שלנו מעדיפים לבוא ולאסוף בעצמם כדי להוזיל את מחיר ההשכרה. אבל קיימת האפשרות להובלה והפעלה למקום האירוע בתוספת תשלום בהתאם למרחק.

במידה והחלטתם על איסוף עצמי אתם מגיעים בבוקר האירוע (ישנה אפשרות גם בלילה שלפני) עם הרכב הפרטי שלכם. כאשר הרכב ריק מכל ציוד במידת האפשר, ואנו נעמיס לכם את כל הציוד לרכב.  לאחר מכן אנו נעבור על כל הציוד בצורה מסודרת ונסביר איך הוא עובד ואיך מתקינים ומפעילים אותו. בשלב זה אנו נענה על כל שאלה שאולי נשארה לכם פתוחה. אנו סוגרים את התשלום ואתם מוכנים ללדרך. בזמן האירוע אנו זמינים לכל שאלה. 

מחיר השכרת שולחן כדורגל - 185 ש"ח

הכתובת לאיסוף היא: ששת הימים 45 תל אביב ( בין לאיילון  לכביש גהה , כך שאתם לא צריכים להכנס לפקקים של העיר)

לפרטים נוספים הכנסו לחבילות ומבצעים או לדף הבית ותהנו משלל המוצרים שלנו.

לכל שאלה אנו זמינים במספר 053-3030147 או בדף בצור קשר.

יום הולדת שמח !!

 

 

השכרת שולחן כדורגל - 185 ש"ח בלבד