השכרת שולחן כדורגל - 200 ש"ח

שולחנות משחק לכל אירוע

למשה 053-3030147  

השכרת שולחן כדורגל באיסוף עצצמי.

בדף זה ניתן את כל המידע על השכרת שולחן כדורגל לימי הולדת ולאירועי חברות.

השכרת שולחן כדורגל 

שולחן כדורגל זהו משחק שמורכב משולחן שעליו מחוברים מוטות עם שחקנים ממש כמו מגרש כדורגל אמיתי. יש שני קבוצות יריבות בצבעים שונים, ומטרת המשחק היא להכניס את הכדור לשער היריב.

המשחק מתאים לשניים או ארבעה שחקנים בו זמנית כאשר הילדים יכולים לשחק לסירוגין. מומלץ לילדים החל מגיל שש ועד לבוגרים. זהו משחק שכייף גם לצפות בו כך שגם הילדים הצופים יהנו מהחוויה. אנו ממליצים להזמין יותר משולחן אחד כדי לא ליצור עומס על שולחן אחד.

עבור אירוע של שלושים ילדים ויותר השכרת שולחן כדור רגל אחד לא ייתן מענה לכל הילדים ולכן אנו ממליצים להשכיר שני שולחנות כדורגל ושני שולחנות הוקי אוויר כך שיהיה באירוע גיוון בפעילויות.וב הלקוחות שלנו מעדיפים לבוא ולאסוף בעצמם כדי להוזיל את מחיר ההשכרה. אבל קיימת האפשרות להובלה והפעלה למקום האירוע כאשר לוקחים את המבצע של 4 שולחנות משחק. במידה והחלטתם על איסוף עצמי אתם מגיעים בבוקר האירוע (ישנה אפשרות גם בלילה שלפני) עם הרכב הפרטי שלכם, אנו מעמיסים לרכב ואתם מוכנים להינות מהשולחן. 

מבצע שיכול לעניין אותך 4 שולחנות משחק ב-600 ש"ח שכוללים שולחנות משחק מיוחדים ועמדות מיני גולף וקליעה למטרה

השכרת אטרקציות לילדים שהולכות עם שולחן כדורגל

  • השכרת שולחן מבוך - שולחן משחק מיוחד שבו צריך להעביר את הכדור בתוך המבוך.
  • השכרת עמדות מיני גולף - משטחי מיני גולף לילדים אשר כוללים מחבטי מיני גולף וכדור.
  • השכרת מתנפחים - יש לנו מתנפחים לכל הגילאים החל ממתנפחים לילדים קטנים בגיל שנה עד ארבע. ומתנפחים ליותר גדולים כמו מתנפח טירת קפיצה עם מגלשה, טירת הדרקונים, מתנפח הטירה הורודה, מתנפח מיטת צעצועים, מתנפח דרקון, מגלשת קצף ומתנפחי מים ענקיים.

  •  השכרת ערכת בועות סבון ענקיות - זוהי ערכה מוכנה לילדים שמורכבת מעשרים מוטות עם חבלים בשלל צבעים וגדלים, ובעזרתה הילדים יוצרים בועות סבון ענקיות (בקוטר של עד ארבע מטר), זוהי ערכה להפעלה עצמית (אנו כמובן נדריך אותך בטיפים של איך לשחק וליצור בועות סבון ענקיות, למרות הילדים כבר יודעים בעצמם מאירועים אחרים ולא צריכם עזרה מאיתנו בנושא). הערכה מותאמת לאירוע של 20 ילדים אבל ניתן להתאימה למספר הילדים הרצוי לפי גודל האירוע. הערכה כמובן פשוטה להפעלה - ברמה של לשפוך סבון לקערות ולשחק.

  • השכרת מכונת סוכר - זאת הסיומת המושלמת לכל יום הולדת. מכונת שיערות סבתא נותנת שידרוג לאירוע כאירוע מיוחד ומשאירה בפה טעם מתוק.
  • השכרת ג'ימבורי - השכרת ג'ימבורי 6 חלקים פלוס מזרנים. מתאים לילדים עד גיל ארבע.

 מחיר השכרת שולחן כדורגל - 185 ש"ח

הכתובת לאיסוף היא: ששת הימים 30 תל אביב ( בין לאיילון לכביש גהה, כך שאתם לא צריכים להכנס לפקקים של העיר)

לפרטים נוספים הכנסו לחבילות ומבצעים או לדף הבית ותהנו משלל המוצרים שלנו.