שני מתנפחים - 390 ש"ח

מתנפחים להשכרה במחיר מצויין

אם יש לילדך יום הולדת לגילאי שנה עד שמונה ואתם מעוניינים בפעילות לילדים בגן או בכיתה, זאת החבילה בשבילם. שני מתנפחים להשכרה יוצרים אוירת חגיגה אמיתית. אוירה מושקעת ושמחה. לבחירתכם עומדים מספר דגמים להשכרה בהתאם לגיל הילדים, הסוג והפעילות. חבילה זאת אידאלית לימי הולדת בגן או כאטרקציה בכל אירוע. 

המחיר הכי זול בשוק עבור שני מתנפחים להשכרה: 390 ש"ח.

מתנפחים להשכרה - פירוט המוצרים בקצרה

גודל המתנפחים להשכרה נע בין 2.60 על 2.80 מטר ליום הולדת גיל 3, ועד מתנפחים להשכרה של 4.5 מטר לילדים בני 5-6. לדוגמה יש מתנפח טירה פלוס בריכת כדורים שילדים בני שנתיים עד ארבע הכי אוהבים ( גודל - 2.60 על 2.80). מתנפח נוסף שילדים בני ארבע עד שש מאוד אוהבים הוא המתנפח בצורת רכבת (גודל - 4.15 על 2.80), זה מתנפח משולב שיש בו גם מנהרה שהם זוחלים בה (הקטר) וגם איזור קפיצה מסוגר, ואז הם מטפסים על מגלשה בגובה מטר ארבעים ומתגלשים החוצה. ומיד רצים להתחלה.

ישנו מתנפח הטירה הקסומה - שמתאים לאירוע שכולל ילדים מכל הגילאים, המתנפח חזק במיוחד, ובגודל שלוש על שלוש מטר, עם שטח קפיצה רחב כך שהילדים יכולים לעשות גלגלונים או לקפוץ יחד עם כל החברים. לילדים שרוצים מתנפח יותר אתגרי יש את המתנפח בצורת כריש (4.50 על 3.0 מטר) שכולל קיר טיפוס ומגלשה בגובה שני מטר. כל המתנפחים שלנו נקיים ובמצב מצויין, וחשוב לא פחות נראים מאוד טוב ומתאימים למה שהילדים הכי אוהבים. חשוב לציין שכל המתנפחים כוללים מגלשה גדולה או קטנה. וכולם מגיעים יחד עם מפוח, תחתית, וכבל מאריך לפי הצורך. ניתן בנוסף להשכיר גנרטור אם האירוע המיועד נעשה בפארק.

המלצה: מנסיון עם מתנפחים להשכרה הכי מומלץ להשכיר מתנפח קפיצה אחד, כך שהילדים יכולים לקפוץ בכייף ולהוציא מרץ, ומתנפח שני יותר אתגרי או שיש בו אטרקציה נוספת, למשל - מתנפח הטירה הקסומה ומתנפח רכבת. נשמח לייעץ לך מה יהיה הכי נכון באירוע שלך, כך שהוא יצא הכי מושלם שאפשר.

המתנפחים באיסוף עצמי מתל אביב (בין איילון וכביש מספר 4) כך שהגישה מאוד נוחה מהצפון ,מהדרום מהמזרח וכמובן מתל אביב. בנוסף אנו מספקים גם שירותי הובלה בתוספת תשלום לנוחיותך. 

אתם מוזמנים להכנס לדף ההמלצות שלנו ולשמוע מה הלקוחות שלנו חושבים על השירות שקיבלו, או להכנס לדף מתנפחים להשכרה ולהתרשם משלל המתקנים. אפשר גם להסתכל בגלריה. וכמובן נשמח לעזור לכם בכל שאלה במספר: 053-3030147 ניתן גן להשאיר פרטים בצור קשר ונחזור אילכם עוד היום.

המחיר הכי נמוך בארץ: 390 ש"ח לשני מתנפחים להשכרה