השכרת מתנפח מים מיני סלייד

490 ש"ח

חייגו: למשה 053-3030147 

מתנפח מים מיני סלייד למסיבת יום הולדת או לכול אירוע  עם ילדים. המתנפח כולל מגלשה ובריכת מים. מתאים לכל הילדים מגילאים שלוש ועד שתיים עשרה אבל אידיאלי במיוחד לגילאים 3-7.

המתנפח הוא העתק מוקטן של המתנפח סלייד הגדול בדף השכרת מתנפח מים סלייד גדול עם ההבדל שהוא בצבעים אחרים של סגול וכחול. שני המתנפחים מתאימים לבנים ולבנות ושניהם מצויינים.

גדלים:

רוחב 3.0 מטר.

אורך 6.0 מטר.

גובה 3.0 מטר.

גובה המגלשה 1.6 מטר. 

איך מתקינים את המתנפח מים מיני סלייד לשימוש?

המתנפח קל מאוד לתיפעול, להכין אותו לשימוש לוקח רק 5 דקות וזמן הניפוח שלו 3 דקות. כן !! רק 3 דקות והוא מוכן לשימוש.

בשלב זה ממלאים את הבריכה מים על ידי כך ששממקמים את הצינור מים בראש המגלשה (יש שם לולאה לתפיסת הצינור), מחברים לברז מים ופותחים. הבריכה מתמלאת תוך 20 דקות בערך את חשוב להתארגן מראש  חצי שעה לפחות לפני תחילת האירוע.

הצינור הוא צינור גינה רגיל מהגינה שלך. אנו גם מספקים צינור למקרה הצורך. בזמן שמתגלשים חלק מהמים נשפכים וגולשים החוצה כך שמומלץ להשאיר את הצינור זורם עם זרימה חלשה.

דגש נוסף - המים נשארים בבריכה ולא עולים חזרה למגלשה, ולכן במקרה שהצינור סגור מומלץ מפעם לפעם להרטיב את המגלשה עם קצת מים כי מגלשה רטובה היא יותר מהירה וכיפית. 

המתנפח מתקפל בקלות וניתן להובילו ברכב הפרטי שלך. ישנה אפששרות גם להזמין הובלה והתקנה כולל הכל עד למקום האירוע בתוספת תשלום. 

באירועים של 20 ילדים או יותר אנו ממליצים לקחת מתנפח נוסף כמו למשל מגלשת קצף ארוכה. במגלשת קצף אפשר לשים קצף או מים בלבד וככה יש לכם באירוע מתנפחי מים מגוונים שנותנים חוויה של פארק מים.

מתנפח מים בפארק

בפארק ישנה בעיה שאין מקור מים זמין כדי למלא את המתנפח. 

לצורך כך יש לנו פתרון שרק אנו מספקים אותו.

ישנה אפשרות שאנחנו נביא לכם את המתנפח למקום האירוע כולל 200 ליטר מים כדי למלא את הבריכה בתוספת 250 ש"ח.  

מאחלים לכם אירוע מהנה!