השכרת מתנפח בריכה

490 ש"ח

חייגו: למשה 053-3030147  

האטרקציה המושלמת של הקיץ, בריכה מתנפחת גדולה שיכולה להכיל עד 20 ילדים בו זמנית. הבריכה מתאימה לילדים בגילאי 2-10.

מידות:

אורך: 5 מטר

רוחב 5 מטר

עומק: 5 ס"מ- 30 ס"מ נתון לבחירתך (אתה מחליט כמה למלא את הבריכה).

מתנפח בריכה הוא אטרקציה חובה לאירוע קיץ משום שזה מספק חוויה שונה לילדים מהמגלשות, אטרקציה שבה הרבה ילדים יכולים לשחק בו זמנית וביחד בלי לחכות בתור. 

המלצות למתנפחי מים

השילוב המנצח הוא השכרת הבריכה בשילוב מגלשת מיני סלייד או מגלשת מים אוזניות. אפשר גם להוסיף ערכה של בועות סבון ענקיות. כל האטרקציות הללו יתנו לילדים חווייה של פארק מים עשיר עם גיוון רחב וכיפי. 

את הבריכה אפשר להזמין באיסוף עצמי או להזמין הובלה שכוללת גם התקנה ואיסוף. באיסוף עצמי הבריכה קלה לתפעול כי היא לא כבדה ונכנסת בכל רכב פרטי. רק ודא מראש שיש לך מספיק מקום עבורו. הכתובת לאיסוף הינו שדרות ששת הימים 30, תל אביב. כשאתם מזמינים הובלה אתם נותנים לנו את כתבות האירוע ושעת ההתחלה והמתנפחים יהיו מוכנים עבורכם לשימוש.

יש לדאוג למלא את הבריכה בערך כחצי שעה לפני תחילת האירוע על מנת שהיא תהיה מוכנה ומלאה עבור הילדים. רצוי ומומלץ להוסיף לבריכה רובי מים וצעצועים מותאמים למים כדי להעשיר את החווייה.

מחיר:

השכרת הבריכה באיסוף עצמי- 490 ש"ח

מחיר השכרת הבריכה כולל הובלה, התקנה ואיסוף תלויה במקום האירוע. 

זמני השכרה:

השכרה באיסוף עצמי היא ל-24 שעות (ישנה אופציה לבוא אלינו לאיסוף בערב שלפני האירוע כדי לא להיות בלחץ ביום האירוע).

אירוע כולל הובלה הינו עד שעתיים ואם אתם מעוניינים ביותר זמן יש לתאם מראש.

הבריכה מתנפחת באמצעות מפוח (מכשיר שדוחס אויר לתוך המתנפח). המפוח הוא מכשיר חשמלי ולכן יש צורך במקום חשמל באירוע. כאשר אין מקור חשמל להתחבר אליו נדרש להשכיר גנרטור. אנו מספקים גם גנרטור כמובן. גנרטור אחד יכול להפעיל בריכה מתנפחת ועוד שתי מגלשות מים. 

הבריכה מתאימה לאירועים פרטיים כמו אירוע משפחתי או יום הולדת, מתאימה למסיבות סיום, מתאימה לאירועים מוסדיים, חברות ועיריות.

המקומות המומלצים להשכרת בריכה הינם חצר של בניין, גינה פרטית ופארקים.