השכרת מתנפח הטירה הקסומה

195 ש"ח

מתנפח הטירה הקסומה הוא מתנפח יפייפה שמתאים לילדים בגילאים שנה ועד ארבע. המתנפח כולל שטח קפיצה של 2.5 על 2.5 מטר פלוס מגלשה. גובה המגלשה 90 ס"מ. 

מידות:

אורך 3.65 מטר.

רוחב 2.75 מטר.

גובה 2.20 מטר.

ניתן להכנס ולקפוץ על המתנפח עד 6 ילדים בו זמנית, והוא אדיאלי לימי הולדת לקטנטנים (גילאי 0-2.5). בנוסף ניתן לפתוח אותו גם בתוך הבית בסלון או בחדר הפעילות בבניין. 

למתנפח יש פתח כניסה מהצד ויציאה אחת דרך המגלשה. כל שאר קירות המתנפח זה רשת חזקה כך שאין כניסה או יציאה בדרך אחרת. קירות המתנפח בכוונה רשתות כדי שההורים תמיד יכולים להסתכל במבט אחד ולראות מה קורה עם הילדים במתנפח. אפשר גם לסגור את פתח הכניסה מהצד (יש שם סקוצ' מוכן לסגירה) כך שהכניסה והיציאה דרך המגלשה בלבד. 

המתנפח קל מאוד לתיפעול. זמן ההתקנה שלו לשימוש הוא 5 דקות בערך והוא מתנפח תוך 30 שניות. כן זו לא טעות - 30 שניות והוא מוכן לשימוש. 

מרגע שהמתנפח עובד, המפוח (המנוע שנמצא מאחורי המתנפח ומנפח אותו באוויר) חייב להמשיך ולעבוד כל הזמן אחרת המתנפח ירד. במידה וזה יום הולדת בזמן הטקס עוגה למשל, ניתן לכבות את המפוח לכמה דקות - המתנפח ירד תוך דקה, ואז כל הילדים יבואו לטקס עוגה ויהיו חלק מימנו. בסיום הטקס ניתן להדליק שוב את המתנפח ותוך 30 שניות הוא מוכן שוב לשימוש.

רוב ההורים משכירם את המתנפח באיסוף עצמי. המתקן נכנס לתא המטען של כל רכב פרטי ושוקל בערך עשרה קילו. המתנפח כולל גם את המפוח שמנפח אותו אוויר. 

אננו נותנים כמובן גם שירותי הובלה של המתנפח עד למקום האירוע כולל התקנתו לשימוש, פירוק ואיסוף בתוספת תשלום. במידה וצריך אפשר גם להזמין מפעיל שיהיה למשך כל זמן האירוע. 

 
השכרת מתנפח הטירה הקסומה לגן ילדים
מתנפח הטירה הקסומה - רמת השרון
השכרת מתנפחים לפארק