השכרת מתנפח כדורגל ענקי

770 ש"ח

מתנפח כדורגל ענקי שכולל שטח קפיצה גדול ומגלשה גבוהה של 2.5 מטר.

גדלים: 

אורך 5.0 מטר.

רוחב 6.0 מטר.

גובה 4.0 מטר.

מתאים לגילאי שנתיים ועד שש עשרה ויכול להכיל עד 20 ילדים.

זהו מתנפח ענקי והיחיד מסוגו בישראל. המתנפח עוצב בהזמנה אישית עבור ימי הולדת ואירועים עם 20 ילדים או יותר. מנסיון שלנו הילדים רוצים מתנפח עם שטח קפיצה גדול כדי שאפשר יהיה לקפוץ ולהוציא מרץ, כמה בובות מתנפחות שאפשר להיתקל או לקפוץ עליהם ומגלשה גבוהה כמה שניתן. המתנפח הזה מכיל את כולם והוא לבדו יכול להפעיל יום הולדת שלם, בנוסף הוא מתאים לכל הגילאים - מילדים קטנים ועד לנוער. 

 

רמת הבטיחות במתנפח כדורגל

בגלל הגילאים המגוונים שעולים על המתקן, המתנפח עוצב עם רמת הבטיחות מצויינת. זה אומר שקירות המתנפח גבוהים מאוד ומגיעים עד ארבע מטרים גובה, שולי המגלשה גבוהים ובטיחותיים כיאות, קצה המגלשה העליון כולל קירות גבוהים ומכוסה ברשת גם מלמעלה כך שהוא סגור מכול הכיוונים, בסוף המגלשה ישנו בלם מתנפח לספוג ולבלום את הירידה. 

למתנפח ישנה כניסה אחת מקדימה לאיזור הקפיצה ויצאה אחת דרך המגלשה. שני הפתחים הם מקדימה כך שהילדים נשארים בקידמת המתקן או בתוכו. שאר המתנפח להשכרה סגור מכל הכיוונים. 

חשוב לציין שזהו מתנפח אחד שמגיע כיחידה אחת (זאת אומרת ששטח הקפיצה והמגלשה מחוברים בבסיסם ולא ניתן להפרידם). 

במידה וכמות הילדים רבה ורוצים לשלב אטרקציה נוספת, מהניסיון שלנו אנו ממליצים לקחת ערכת בועות סבון ענקיות או מתנפח טירת נסיכות

למרות שהמתנפח כדורגל גדול יותר משאר המתנפחים המקובלים בשוק, ניתן גם לאסוף אותו באיסוף עצמי או להזמין הובלה לאירוע בתוספת תשלום. הובלה כוללת גם התקנה במקום, פירוק, ואיסוף. 

 

 
מתנפח כדורגל ענקי לילדים גדולים
מתנפח כדורגל ענקי לאירועים במרכז
השכרת מתנפח כדורגל ענקי עם טירת נסיכות
השכרת מתנפח כדורגל ענקי לאירועים ויום הולדת