השכרת מתנפחים

מתנפחים להשכרה

למשה 053-3030147 

נשמח לחלוק עמך המלצות שאספנו במיוחד בשבילך. קודם כל הנה כמה נתונים כללים אם הילד או הילדה שלך חוגגים יום הולדת שנה עד חמש – השכרת מתקנים מתנפחים תספיק בהחלט כאטרקציה מלאה לכל האירוע. כלומר, אין צורך להזמין בנוסף הפעלה לילדים. גם ככה יהיו בתוך המתנפחים לימי הולדת רוב הזמן... 

לילדים יותר גדולים ישנו מגוון של מתנפחים לימי הולדת אשר תואמים לגילם שהם מאוד אוהבים, ואפשר (אבל לא חייבים) להביא עוד אטרקציה לילדים כמו הפעלה, ליצן וכו'.

 עלויות של מתנפחים להשכרה זולים משמעותית בהשואה להפעלה לימי הולדת, והילדים עצמם מאוד אוהבים את האטרקציה של מתקנים מתנפחים, כך שזה כייף ונוח גם להורים וגם לילדים. 

יתרון נוסף של מתקנים מתנפחים הוא מוטיב הפעילות הגופנית. המשחק מניע את הילד לקפוץ להוציא מרץ ולהפעיל את גופו ובעצם גורמים להתפתחות בריאה של הגוף, בו בזמן שהילדים נהנים.

אז זאת הדרך היעילה ביותר לארגן את היום הולדת שלך:

  1. קודם כל את צריכה להחליט על תאריך בו את רוצה לחגוג את יום ההולדת.
  2. העריכי כמה ילדים יגיעו ליום ההולדת, ובאיזה גילאים בערך ( ישנם מתנפחים לימי הולדת שמתאימים לגילאים קטנים וישנם מתקנים מתנפחים לגדולים יותר). אם צפויים להגיע מעל 10 ילדים אנו ממליצים להזמין שני מתקנים מתנפחים לפחות. מעל 30 ילדים צריך שלושה מתקנים מתנפחים שיוכלו להכיל את כולם. אל בהלה! יש הנחות ומבצעים על שניים או שלושה מתנפחים להשכרה, כך שהעלויות עדיין לא גבוהות.
  3. עכשיו את צריכה לבחור מאיפה הכי כדאי להשכיר - את צריכה מתקנים מתנפחים מחברה שמתמחה במתנפחים ולא מחובבן ש"על הדרך" משכיר גם מתנפחים. חשוב שיהיה לך אדם חם ואכפתי בצד השני שבאמת ייתן לך שירות אישי ויעיל ויעזור לך בהדרכה ובכל שאלה שאולי תהיה לך וידאג שתקבלי את מה שאת צריכה ליום הולדת. לכן כשאת מתקשרת להזמין מתקנים מתנפחים שימי לב אם האדם שמשכיר לך: מנומס? אדיב? נשמע שהוא מקצועי בתשובות שלו? הוא באמת מנסה לעזור לך? זה יתן לך תמונה כללית.


מומלץ לשים לב בהשכרת מתנפחים

  • להזמין מתקנים מתנפחים מאזור קרוב אליכם יחסית, ולא למשל מחוץ לגוש דן - אם אתם גרים בתל אביב. להסתכל באתר החברה ולראות תמונות של המתנפחים לימי הולדת.
  • טיפ חשוב: אם את רואה תמונות של מתנפחים להשכרה בלי ילדים אמתיים שקופצים ונהנים, אלה רק תמונות של מתנפחים שהורדו מהאינטרנט, אנו ממליצים לך לא להשכיר מאתר זה מתנפחים, כי אם הוא היה רציני בתחום – הוא היה שם תמונות של לקוחות מרוצים שכבר השכירו ממנו מתנפחים לימי הולדת.

בנוסף מומלץ לראות האם יש המלצות מצולמות של הורים מרוצים מהשירות שקיבלו על מתקנים מתנפחים שהשכירו. כמו שנאמר תמונה אחת שווה אלף מילים – כל שכן סרטון !!!

אם עד כאן הכל בסדר, אז בהחלט כדאי לך להשכיר 2 מתנפחים במבצע ( שלא יבואו בהפתעה יותר ילדים מהמצופה ויהיה צפוף במתנפח, רמז דק - הילדים מאוד!! אוהבים ימי הולדת עם מתנפחים ).

במעמד הסגירה חשוב לתאם:

  • תאריך האירוע.
  • מחיר.
  • איסוף עצמי/ משלוח כולל כתובת לאיסוף במקרה של איסוף עצמי.
  • בחירת מתנפחים.
  • משך ההשכרה.

השכרת המתנפחים שלך הושלמה. מנסיון שלנו הכי נוח לפרסם בווצאפ להורים שיהיו מתקנים מתנפחים כולל תמונות כמובן, והשמועה כבר תעבור לבד מפה לאוזן וכל הילדים יבואו. אז זהו זה את מוכנה לאירוע – מזל טוב ושיהיה בכיף. למידע נוסף הכנסי לחבילות ומבצעים , או צרי קשר ונשמח לעזור.

מתנפחים לימי הולדת הם מאוד בטיחותיים לילדים. במיוחד המתנפחים הסגורים מכל הכיוונים עם שני פתחים לכניסה ויציאה, הם נחשבים הכי בטיחותיים בעיקר לילדים קטנים יותר.