הפעלת בועות סבון ענקיות

בועות סבון הפעלה

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618

קרה לכם בעבר שהגעתם ליום הולדת עם ילדכם והיתה אחלה פעילות לילדים אבל אתם השתעממתם? או שהגעתם ליום הולדת ולא היתה לכם ממש אינטרקציה עם שאר ההורים?הפעלת בועות סבון ענקיות מונעת את המצב הזה ויוצרת פעילות מעניינת ומהנה גם לילדים וגם לא פחות חשוב להורים.

הפעלת בועות הסבון מפעילה את הילדים כך שהם יוצרים לבדם או בשיתוף עם חברים או ההורים בועות סבון ענקיות (שבכך אנו מתכוונים לבועות בקוטר חצי מטר ועד שלושה מטרים ). התפקיד שלנו הוא להציג להם את הנושא ולגרות לילדים את המחשבה, היצירה והדימיון, וללמדם טכניקות איך לייצר בועות ענקיות בקלות וללא מאמץ, לאחר מכן  הם כבר יוצרים בעצמם כל אחד והיצירה שלו ואנו רק עוזרים למי שצריך כדי שכולם יפריחו בועות כאוות נפשם. 

הפעלת בועות סבון ענקיות

משך הפעילות: שעה ורבע (בנוסף הטקס עוגה עוד עשרים דקות).

גילאים: הפעלת בועות סבון ענקיות מתאימה לילדים מגילאי 3-12.

הפעלת בועות סבון ענקיות - תוכניה

  • אוספים את כל הילדים ועושים היכרות קצרה לגבי הפעילות, כולל מצגת של בועות סבון בשלל גדלים וצורות ולימוד הילדים טכניקות להפרחת בועות סבון ענקיות. (בהפעלת יום הולדת אנו נעשה בנוסף קטע הומוריסטי של כמה דקות שמטרתו להצחיק את הילדים וכמובן לשים פוקוס על ילד/ת היום הולדת כך שהם ירגישו סופר מיוחדים - מניסיון שלנו הם אוהבים את זה כבר מההתחלה ).
  • בשלב זה הילדים מתרגשים ונרגשים לעשות בועות סבון ענקיות בעצמם ואנו מחלקים לכל ילד מקלות וחישוקים בגדלים שונים והם יוצרים בועות סבון מקערות שהכנו מבעוד מועד. ( בשלב זה ההורים גם מתלהבים ועושים בועות ענקיות בעצמם, אל תגידו שלא אמרנו - זה ממכר !! ).

  • לאחר ארבעים דקות בערך נעשה הפתעה לילדים ונחשוף ציוד נוסף ונפריח איתו בועות סבון ממש ענקיות בקוטר של שלושה מטרים ויותר.
  • בשלב זה אנו נאסוף את כל הילדים סביבנו כשילד/ת היום הולדת במרכז ונכניס אותו/ה לתוך בועה ענקית. שאר הילדים יהיו המומים ומה שיקרה בשלב זה שיהיה תור של כל הילדים - כי כולם ירצו להכנס לתוך בועה!! ואז ילד/ת היום הולדת יבחרו מי יכנס ראשון לפי בחירתם (שם עליהם כל הזמן את הפוקס ) עד שכל הילדים יכנסו. את הרגע הזה מומלץ לצלם. 
  • ביום הולדת אנו נעשה בנקודה זו את טקס העוגה שכולל הבאת העוגה, כיבוי נרות ושירי יום הולדת למאושר הצעיר, ברכות ואיחולים של המשפחה והרמת הילד/ה על הכיסא.

ההפעלה נעשית בשילוב עם מוזיקה וציוד נלווה לכל הילדים. 

ישנה אפשרות להאריך את ההפעלה לשעתיים של פעילות שכוללת בתוכה איפור וקעקועים, משחקים, שירים וריקודים וקסמים. לפרטים על ההפעלה הקסומה לחצו כאן.

אפשר לשלב הפעלה בסגנון של פעם עם בועות סבון ענקיות. הפעלה של פעם היא הפעלה מלאה במשחקים המוכרים והטובים שלעולם ישארו רלוונטיים כמו משחק המומיה, נר לבקבוק וחבילה עוברת.

עבור יום הולדת של 30 ילדים או יותר אנו ממליצים להזמין הפעלת בועות סבון ענקיות יחד עם מתנפח אחד גדול שיוסיף גיוון ומשחק לאירוע. המתנפח יופעל בתחילת האירוע כדי להעסיק את הילדים שכבר הגיעו ובסוף האירוע אחרי הטקס עוגה לילדים שרוצים להישאר ולחגוג. הפעלת בועות הולכת מצויין עם מתנפחי מים וגם עם מתנפחים יבשים

 למידע נוסף הכנסו לערכת בועות סבון בהפעלה עצמית, השכרת ג'ימבורי, המלצות של הורים מאושרים או לחבילות ומבצעים.  

לשאלות ובירורים חייגו אלינו 053-3030147