הפעלת מים

הפעלת מים מיוחדת לקיץ

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618 

אנו מציעים לך הפעלה שלא ניראית בשום מקום אחר!!

הפעלת מים בתוך בריכה מתנפחת מיוחדת וצבעונית.

נכון שהפעלות מים יש לא מעט בשוק שכוללות משחקי מים כאלה או אחרים אבל הפעלת מים עם בריכה ענקית לא ראית באף מקום אחר כי זהו קונספט ייחודי ומקורי שלנו. 

הפעלת מים

  • עד שכל הילדים מגיעים משתכשכים בבריכה בשילוב עם מוזיקה.
  • אחרי שכולם הגיעו ואפשר להתחיל המפעילה אוספת את כולם, מצחיקה אותם ומכניסה אותם לאוירת ההפעלה.
  • משחקים במשחקי חברה בתוך המים כמו: לימבו, הרקדות בתוך הבריכה, מרוצי שליחים מכל מיני סוגים, משחקי מהירות ומסלול מכשולים, משחקים עם בלוני מים וכו'.  
  • משחקים במשחקים עם בועות סבון ענקיות שכוללים: משחק שבו הילדים צריכים לפוצץ בועות סבון, כל הילדים ביחד מפריחים בועות סבון ענקיות, הכנסת הילדים לתוך בועה ענקית. 

הפעלת מים עם בריכה

הפעלת המים שלנו כוללת הפעלה מקצועית שנעשית על ידי מפעילה מקצועית, בריכה ענקית שגודלה 5 על 5, אביזרים לכל הילדים ומוזיקה.

ההפעלה מושלמת לקיץ, הילדים כל הזמן רטובים בכיף ומאפשרת להם חווייה שלא יקבלו בשום מקום אחר.

משך זמן ההפעלה הוא כשעה וחצי נטו של הפעלת התוכן עצמה ובסך הכל הילדים יכולים להינות מהבריכה 

עומק הבריכה יכול להגיע במקסימום ל-40 ס"מ. זאת בריכת שכשוך ולא עומק. ממלאים את הבריכה עם צינור ולכן אנחנו שולטים בכמות המים בבריכה. גודל הבריכה מאפר שכל הילדים יוכלו לשחק ביחד בו זמנית בלי בעיה.

ההפעלה מתאימה לגילאי 5-10. 

כמות הילדים הטובה ביותר להפעעלה הינה כ-30 ילדים, במידה וישנם יותר ילדים אירוע מומלץ לקחת עוד מפעיל בנוסף שישמור על הילדים. 

ההפעלה מתאימה לבתים פרטיים, גנים ציבוריים ופארקים שבהם יש מקום להתחבר למים (תמיד כדאי להתייעץ איתנו לגבי המיקות של האירוע שלך).

הפעלת מים מתאימה לאירועים פרטיים כמו ימי הולדת, מסיבות סיום, אירועים משפחתיים, אירועי חג מצומצמים או אירועים גדולים יותר כמו אירועי חברה, עיריות ומוסדות.

אפשר להשכיר בנוסף מתנפחי מים כמו מגלשות שנות למיניהן כדי להעשיר את חוויית המים. לפרטים על מתנפחי המים שלנו היכנסו לדף השכרת מתנפחי מים.

ניתן להשכיר את הבריכה המתנפחת בנפרד ללא הפעלה, לפרטים על הבריכה היכנסו לדף השכרת בריכה.

בקיץ שלנו אין כמו פעילות עם מים, יש לנו ניסיון בזה, אנחנו עובדים בשטח כבר משנת 2013 ורואים שאטרקציות עם מים זה הדבר הכי כיפי ופופולארי בקיץ. הפעלת מים עם בריכה נותנת גם את האטרקציה השווה של המים וגם תוכן איכותי שמפעיל את כל הילדים. 

בדרך כלל מה שקורה כאשר ישנם גם מתנפחים וגם הפעלה עם מפעילה צריך לחלק את הפעילות לשניים, לזמן שבו הילדים נהנים מהאטרקציות ולזמן של הפעלת התוכן, להריץ את שניהם ביחד לא עובד כי אז נוצר פיזור שממנו אנו רוצים להימנע. הפעלת מים בתוך הבריכה נותנת לילדים את האפשרות להינות משתי העולמות בו זמנית. 

יש לך שאלות נוספות לגבי הפעלת המים שלנו?

נשמח לענות לך על כל השאלות.

התקשר עוד היום להזמין את ההפעלה, לא מומלץ לחכות לרגע האחרון. זמני הקיץ הם זמנים מבוקשים מאוד.