הפעלה לגיל 4

הפעלה לילדים

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618 

גיל 4 הוא  הגיל המתוק ביותר לחגיגת יום הולדת מלאה בהפתעות. זה גיל מלא בקסם ושמחה. הילדים בדרך כלל מאד מתרגשים ומה שהכי כיף זה שההתרגשות הזאת גורמת להם לשתף פעולה וליהנות מאד מההפעלה. 

ההפעלה שאנחנו מציעים לגיל הזה כוללת בתוכה שירים וריקודים שמחים, קסמים מרתקים, משחקים מעניינים שמשתפים את כל הילדים, תשומת לב ייחודית לילד וילדת יום ההולדת ועוד המון הפתעות. ההפעלה מתאימה לשני המינים. אפשר ומומלץ לחגוג כמה ילדים ביחד.

מפעילה ליום הולדת 4

אני גילי, שחקנית ומפעילה לילדים עם ניסיון עשיר ואהבה אינסופית לילדים. למדתי בבית ספר למשחק "בית צבי" וכשסיימתי ללמוד התאהבתי בעולם הילדים ובחרתי להתרכז בעולם הקסום הזה. האמת והדמיון של הילדים קרץ לי וגרם לי להבין שלגרום לילד לשמוח זה סיפוק ואושר שלא אמצא במקומות אחרים. אני עובדת כבר כמה שנים כמפעילה באירועים וימי הולדת ורכשתי ניסיון עם מגוון עצום של ילדים. הפעלה לגיל 4 היא אחת מתוך מיני ההפעלות שלנו: הפעלת בסגנון של פעם, הפעלת בועות סבון ענקיות, הפעלת חיות ועוד..

תוכן הפעלה לגיל 4

את ההפעלה אנחנו מתחילים  בעמדת איפור וקעקועים צבעוניים: העמדה מורכבת משלל של איפורי פנים איכותיים שאיתם אפשר ליצור מלכה, פרפר, חד קרן, ספיידר מן, בט-מן, פוקימון וכל אשר עולה על הדעת, אם לילד או לילדה יש בקשה מיוחדת אני תמיד שמחה  ללמוד דברים חדשים. הערכה כוללת גם קעקועי נצנצים וקעקועים רגילים לבנים ולבנות כגון פיות, גולגולות, חיות וכו'. הזמן המוקדש לאיפור הוא בדרך כלל בקבלת הפנים, כאשר הילדים מגיעים עם ההורים, במקביל הם יכולים לאכול משולחן הממתקים. זה גם מצויין לתת למאחרים להגיע בלי לחץ. משך הזמן הרצוי הוא 20 דקות.

כשנראה שכל הילדים הגיעו ואנחנו מוכנים להתחיל אני אוספת את כל הילדים מציגה להם את עצמי ומכניסה אותם לעולם שלי, אני יוצרת טקס שלם לכבוד ילד או ילדת יום ההולדת והמעמד המרגש, אני עושה זאת ביצירתיות, הומור ועם המון התלהבות ובשלב הזה הילדים מוכנים להמשיך בכיף את המסיבה. משך זמן האיסוף וטקס פתיחה כ- 10 דקות.

הצעד הבא בהפעלה שלנו הוא קסמים. קסמים יוצרים עניין ומסתוריות אצל הילדים ובעיקר רצון לשתף פעולה. כל הקסמים נעשים בשיתוף פעולה עם הילדים כשבכל קסם הם בעצם הקוסמים האמיתיים אשר גורמים לדברים לקרות. קסמים כוללים למשל הוצאת מטפחות משק, צביעת חוברת צבעים ריקה וכו' משך זמן הקסמים הוא כ-10 דקות.

מרכז ההפעלה הוא המשחקים בסגנון משחקים של פעם, משחקים קלאסיים בסגנון עכשווי שכל הילדים אוהבים שמותאמים לגילאים האלו. משחקים אלה כוללים: לימבו, ים יבשה עם חישוקים, משחקי כדור, קליעה למטרה, מצנח, הרקדות לפי נושאים, תיפוף על תופים, דג מלוח יצירתי ועוד.. משך זמן המשקים כ-25 דקות.

אוכל.. קדימה אוכל...

בשלב הזה בדרך כלל הילדים כבר רעבים וזה הזמן להפסקת אוכל. כמו שאתם בוודאי יודעים יש הרבה אופציות כמו למשל להזמין פיצות, נקניקיות בלחמנייה, אפשר גם להכין פיתות עם ממרחים ולחתוך ירקות בצבעים, עמדת פופקורן, צמר גפן מתוק וכל מה שתבחרו לנכון, תלוי כמה אתם רואים לנכון להשקיע. משך זמן ההפסקה כ-10 דקות ורצוי שלא יותר כדי למנוע את ההתפזרות של הילדים.

אחרון חביב...

הגענו לחלק האחרון והכי חביב של ההפעלה שהוא טקס העוגה. אני אוספת את כל הילדים להפעלה מיוחדת לכבוד העוגה, אנחנו מכינים ביחד עוגה דמיונית עם כל המרכיבים שהילדים רוצים. וכשמגיע הרגע שבו אני שואלת את ילד או ילדת יום ההולדת איזה עוגה הם מעדיפים? הם תמיד בוחרים את העוגה של אבא ואמא. זה הרגע שבו מברכים ברכות יום הולדת, מביאים את העוגה עם הנרות, מבקשים משאלה ומרימים את ילדי יום ההולדת על הכסא. משך הזמן כ-10 דקות.

הפעלה ליום הולדת עם הפתעה בסוף

במידה ואתם חוגגים במקום פתוח כמו גינה או פארק מגיע לכם הטבה מיוחדת: הפעלת בועות סבון ענקיות!!! אין ספק שזה בונוס גדול. הטבה זאת כוללת חלוקת ציוד לכל ילד של מחבטים וגיגיות. הסבון בא מוכן מראש. אני מלמדת ומנחה בדיוק מה עושים וכל הילדים ביחד מפריכים בועות יפיפיות. השוס העיקרי והמיוחד של ההפעלה הזאת היא שאני מכניסה את הילדים לתוך בועה ענקית כשאני מתחילה כמובן עם ילדי יום ההולדת. משך הזמן הרצוי הוא 25 דקות.

במידה ומעניין אתכם להפוך את ההפעלה לקסומה אפילו יותר יש לכם אפשרות להוסיף מתנפח להשכרה שיהיה פעיל בתחילת האירוע ובסופו. זוהי דרך מצויינת להקפיץ את השמחה.

משך הזמן הכולל של ההפעלה הוא בין שעה וחצי לשעתיים.

ההפעלה כוללת מוזיקה, הגברה, תפאורה, ציוד נלווה לילדים והמון שמחה וכיף!

חוץ מהפעלה מיוחדת ליום הולדת ישנם הפעלות נוספות בדפים הבאים: הפעלת בועות סבון ענקיות, שיקשוקית וסול, יום הולדת של פעם.

נשמח לשמוע מה דעתכם על ההפעלה?  איך התרשמתם? מה עוד מעניין אתכם לדעת?

צרו איתי קשר בדף צור קשר או בנייד 052-5688618