מתנפח מים מיני סלייד 490 ש"ח

השכרת מתנפח מים לילדים

למשה 053-3030147 

מתנפח מים שכולל טיפוס על מגלשה והחלקה לתוך בריכת מים.

מידות:

אורך: 6.0 מטר.

רוחב: 3.0 מטר.

גובה: 3.5 מטר.

גובה המגלשה: 1.8 מטר.

מתאים לילדים בגילאי שלוש ועד שתיים עשרה.

גודל הבריכה הוא מטר על מטר וחצי, וגובה הבריכה המקסימלי הוא 40 ס"מ. אפשר למצוא את המתנפפח הזה בצבע אחר, מיני סלייד סגול

המתנפח מים הספציפי הזה אידאלי לילדים בגיל שלוש עד שבע מהסיבה שהוא לא גדול מידיי ומפחיד, המגלשה אתגרית בשבילם אבל לא אתגרית מידי ( לא גבוהה מידיי רק 1.8 מטר), הטיפוס למגלשה קל למידיי ונעשה בעזרת סולם שלבים ויש גם מקום להחזיק עם הידיים ליציבות הילדים, שולי המגלשה גבוהים מספיק למען הבטיחות, והכי חשוב הבריכה לא עמוקה מידיי, מקסימום 40 ס"מ גובה. 

איך מתחבר צינור המים במתנפח מים מיני סלייד

את המתנפח ממלאים מים בעזרת צינור מים מהגינה שלכם (אנו בכל מקרה מביאים צינור לעת הצורך). פשוט ממקמים את הצינור בקצה המגלשה ופותחים את המים, המים זורמים במורד המגלשה ונוצר מפל מים שממלא גם את הבריכה. אפשר להשאיר את הברז פתוח כל הזמן או לסגור אותו כאשר הבריכה מלאה מספיק. אפשר גם למלא רק את הבריכה ולסגור את המים.

הבריכה מתמלאת תוך 20 דקות בערך (תלוי בזרימת המים של הצינור), כמות המים הנדרשת לאירוע של שעתיים וחצי בערך היא אמבטיית מים אחת עד שניים. (זהו הממוצא זמן ליום הולדת לילדים או אירוע עם ילדים). 

אפשר לשלוט בגובה הבריכה כרצונכם על ידי מילוי או אי מילוי הבריכה במים. מומלץ להגיע לגובה מים של 20 ס"מ לפחות. כך זה גם כייף לכל הילדים וגם בטיחותי.  

לאירוע עם יותר מחמישה עשר ילדים מומלץ להזמין 2 מתנפחים. הכנסו כאן למתנפחי מים נוספים, מהניסיון שלנו מומלץ לקחת מגלשה ארוכה או מגלשת קצף. 

ניתן לאסוף את מתנפח מים מיני סלייד באופן עצמי ולהובילו ברכב הפרטי שלך, או שאפר להזמין הובלה והתקנה למקום האירוע.  סה"כ הפתיחה שלו והתקנתו קלים מאוד לתיפעול. אנו כמובן נדריך בכל מה שצריך בזמן האיסוף. 

משך זמן הכנת המתנפח לוקח עשר דקות, ומשך זמן ניפוחו לוקח שלוש דקות, והוא מוכן לשימוש.