האם צריך שיהיה מפעיל באירוע?

הפעלה ליום הולדת בראש שקט

למשה 053-3030147

כדאי ומומלץ להזמין מפעיל לאירוע!

למה? כי מפעיל מסיר דאגות מראשכם. הוא לוקח את האחריות והוא גם יודע בדיוק מה צריך לעשות.

מפעיל באירוע יכול להיות שני דברים:

  1. מפעיל כולל הובלה, התקנה ואיסוף של המתנפחים והציוד והאטרקציות שהזמנתם. הוא נשאר אתכם לאורך כל האירוע, משגיח על ביטחונם של הילדים, דואג שהאירוע מתנהל כמו שצריך והמתקנים בשימוש. 
  2. מפעילה מקצועית שעושה הפעלת תוכן וסוחפת איתה את הילדים לאורך כל יום ההולדת. יש מגוון עצום של סוגי הפעלות בשוק. אנו מציעים הפעלות איכותיות כמו הפעלה בסגנון של פעם, הפעלת בועות סבון ענקיות, הפעלת חיות ועוד. המפעילה שלנו היא שחקנית בוגרת בית הספר למשחק "בית צבי" עם ניסיון עשיר בתחום ההפעלות. 

חשוב לציין שבהחלט אפשר להזמין מתנפחים לאירועים פרטיים כמו ימי הולדת ללא מפעיל. זה יוזיל את העלויות. אתם יכולים להזמים מתנפחים כולל הובלה בלי שהמפעיל ישאר אתכם באירוע או לבוא לקחת מאיתנו את המתנפח באיסוך עצמי. 

העבודה של המפעיל היא לשמח את הילדים, לרתק אותם, לשמור על ההתעניינות שלהם ולתת אהבה לילדי יום ההולדת. המפעיל בא מוכן עם כל הציוד הדרוש וכמובן עם האנרגיה הנכונה. המפעיל מרכז את הילדים לקבוצה אחת את הילדים שעוברת חוויה ביחד, לעשות את כל זה זאת עבודה לא פשוטה במיוחד כשמדובר בכמות גדולה של ילדים כמו כיתה שלמה או כל ילדי הגן. זאת מיומנות ונדרש לכך ניסיון. כשאין מפעיל הילדים נוטים להתפזר.

עם מפעיל או מפעילה יש לכם אירוע מושלם ומכוסה מכל הבחינות.

רוצים להתרשם מהאטרקציות שלנו? כנסו לדף הבית ומצאו את האטרקציה הטובה ביותר עבורכם!