כמה ילדים בדרך כלל מגיעים ליום הולדת?

כמות הילדים ביום הולדת

למשה 053-3030147

ליום הולדת סטנדרטית מגיעים 20 -35 ילדים. זה בדרך כלל חלק מילדי הגן או הכיתה וכמה בני משפחה נוספים. חשוב לציין שלא כל ילדי הגן או הכיתה מגיעים למרות שמזמינים את כולם.

צריך לקחת בחשבון ש15% מהמוזמנים לא מגיעים. זה נתון שהוא ממש חוק בתחום האירועים והמסיבות. תמיד יש אילוצים ברגע האחרון או כל סיבה אחרת שבגללה לא מגיעים. 

מעל 35 ילדים זה כבר נחשב לאירוע גדול יותר ודורש פעילות רחבה יותר. המפעילה יכולה לתפעל עד 40 ילדים לבד ללא קושי. מעבר לזה כדאי ורצוי להוסיף מתנפחים או אטרקציות נוספות. במקרה הזה לכו על שילוב של מתנפחים והפעלה. מתכון מנצח. השילוב הזה יתן מענה לכל הילדים ומגוון עשיר באירוע.

לאירוע של 12 ילדים ומטה מומלץ להזמין מתנפח אחד או פעילות אחרת ולא מפעילה. פעילות אחרת יכולה להיות בועות סבון ענקיות, מיני גולף, שולחנות משחק וכודמה. מעל 12 ילדים אתם יכולים לקחת הפעלה שמתאימה לגיל הילדים. 

טיפ חשוב ליום הולדת

לא להתבאס אם לא כולם מגיעים למסיבה, תשתדלו לא לקחת את זה באופן אישי, אנחנו יודעים איך זה שפתאום הילד נהיה חולה, יש אילוץ חשוב מהעבודה או קרה משהו שלא נרצה לחשוב עליו. ישנן אלף סיבות וכולן רלוונטיות. פשוט קחו את זה בחשבון. 

טיפ יעיל לארגון יום הולדת

תעשו רשימת תפוצה בוואטסאפ לכל המוזמנים שלכם ותבקשו שיאשרו לכם הגעה. מי שמגיע תסמנו אותו בטבלה, תסמנו גם מי שאולי מגיע ועדיין לא בטוח. יום לפני המסיבה תבקשו אישור שני. מי שמאשר שנית יגיע. קחו בחשבון שיהיו כאלו שיפתיעו ויגיעו ויהיו כאלו שממש ברגע האחרון משהו קרה ולא יגיעו. זאת הדרך הטובה ביותר לדעת כמה מוזמנים יגיעו.

אנו מאחלים יום הולדת שמחה וכיפית.