מה עושים אם הילד לא משתף פעולה?

לעזור לילד לשתף פעולה

למשה 053-3030147

הילד לא משתף פעולה באירוע שלו? זה בהחלט יכול לקרות.

בואו נסתכל על זה רגע מנקודת מבטו של הילד. הוא מאוד מתרגש לקראת יום ההולדת שלו, כל הבית כבר בהכנות כמה ימים לפני כן אם לא יותר, מגיעים המון אורחים וכולם מברכים אותו והוא מתבקש לענות לכולם, יש שולחן ממתקים פרוס עבורו שהוא יכול לאכול כמה שהוא רוצה ממנו, הוא רואה את כל החברים שלו עם מתנות שהוא מתאפק לא לפתוח. 

כל זה לא מעט בשביל ילד. כמובן שתלוי על איזה ילד מדובר ישנם ילדים שיגיבו בביישנות, ישנם ילדים שתהיה להם אנרגיה גבוהה מדי, יהיו כאלה שיבכו, ויהיו כאלה שירצו ללכת משם כמה שיותר רחוק.

אם הילד לא משתף פעולה פשוט להניח לו וממש לא ללחוץ עליו או להגיד לו שזה לא יפה שככה הוא מתנהג. צריך להבין שזה לא  שהוא רוצה לא לשתף פעולה, הוא בטוח היה רוצה להינות עם כל המשפחה והחברים אז לגרום לו להרגיש רע עם זה? או להתאכזב מזה? ממש מיותר.

טיפ חשוב מאוד לגרום לילד לשתף פעולה

כדי למנוע חוסר שיתוף פעולה אנו ממליצים לשתף את הילדים בכל מה שקשור לארגון המסיבה שלהם. דבר ראשון לשאול מה ההעדפה? האם הוא רוצה מתנפחים? הפעלה? ואם כן איזה? לתת כמה אופציות לבחור מהם ולאפשר לו להיות גורם על האירוע שלו. אפשר להביא את הילד ביחד איתנו לקניות ליום ההולדת, לבקש ממנו לסדר את שולחן הממתקים ולבחור איזה מוזיקה הוא רוצה במסיבה. ככל שתהיה לו יותר ידיעה ושליטנ לגבי מה הולך להיות כך הוא ירגיש יותר ביטחון עצמי וחלק מהאירוע שלו וסיכוי יותר גדול שהוא ישתף פעולה.

יש לנו ידע מעשי איך לגרום לאירוע שלכם להיות הכי מוצלח שיש.

האטרקציות שלנו הן בדיוק מה שהילדים אוהבים כמו מתנפחים יבשים ומתנפחי מים, שולחנות משחק מקוריים, הפעלות בגובה העיניים של הילדים, פעילויות מותאמות לגיל הרך ועוד.

כנסו לדף הבית ותראו מה יש לנו להציע לכם.