האם להזמין את כל ילדי הגן / הכתה או רק את החברים הקרובים?

הפעלות לילדים

אחד הנושאים הרגישים ביותר בחיי החברה של הילדים הוא הזמנת ילדים להפעלות וחגיגות ימי הולדת. ישנם כמה שיקולים בנושא כמו למשל: האם כל הילדים יתחברו לסגנון ההפעלה? האם יש מקום לכולם? האם יש תקציב להזמין את כל הילדים? וכו'. 

ההמלצה שלנו בגילאי 3-7 כן להזמין את כל ילדי הגן או הכתה. ילד או ילדה שלא מוזמנים נעלבים קשות ובצדק. זהו יחס שלאף ילד לא מגיע לקבל ומעבר לכך זהו זיכרון רע שהולך איתו לעתיד. לכן, אפשר ללכת על אטרקציה שמתאימה לגן או לכתה שלמה כמו הפעלות בסגנון של פעם, מתנפחים, מתנפחי מים בקיץ, בועות סבון ענקיות, שולחנות משחק ואטרקציות מהסוג הזה.

בגילאי 8 ומעלה אפשר להפריד בין הבנים והבנות כי בגיל הזה הם מתעניינים בדברים שונים ויש להם נטייה להפריע אחד לשני בפעילות ועדיין מומלץ להזמין את כל הבנים או את כל הבנות. אם יש לכם רעיון שיכול גם בגילאים הגדולים יותר לעניין את כולם מה טוב. 

המטרה שהילדים ובמיוחד ילדי יום ההולדת יהנו ויהיה להם כיף. אירוע כמו יום הולדת הוא אירוע חברתי שילדים זוכרים, לא רק שהם זוכרים את המסיבות שאירגנו עבורם, אלא גם את ימי ההולדת של אחרים. 

קחו בחשבון שלא תמיד כל הילדים מגיעים לאירוע מאילוצים כאלה ואחרים של ההורים טו מסיבות אחרות. רצוי לעשות רשימת מוזמנים ולדאוג לאישורי הגעה מראש כדי לדעת מה לתכנן.

זוהי הזדמנות לשמש דוגמה לילדנו ולהראות להם מהו ואהבת לרעך כמוך, לכל ילד מגיע להיות חלק מהחגיגה. 

מאחלים לכם אירוע מוצלח ומהנה. 

 
הפעלה לילדים
אטרקציה לכל הילדים
מתפחים לכל הילדים