איזה רכב צריך לאיסוף מתנפחים?

השכרת מתנפחים באיסוף עצמי

משה 053-3030147   

ישנם הרבה מאוד מתנפחים שנכנסים לכל רכב פרטי בלי שום בעיה. מתנפחים אלה הם מתנפחים יבשים בגודל של 3 על 4 פחות או יותר ומתנפחי מים שונים. יש לכם מבחר גדול ומתנפחים שמתאימים לגילאים שונים. כשאנחנו אומרים שהם יכולים להיכנס לכל רכב אנחנו מתכוונים שגם לסוזוקי אלטו או קיה פיקנטו הם יכנסו. 

כשבאים לקחת מאיתנו מתנפחים אנו מבקשים לבוא עם רכב ששלושת המושבים האחוריים שלו ריקים מכל ציוד (כיסאות ילדים וכו'), זה המקום שאליו יכנס המתנפח. יש להשאיר גם חצי תא מטען ריק בשביל המפוח שלו (המכשיר שמנפח את המתנפח). כאשר לוקחים גנרטור בוסף הוא יכנס במושב הקדמי, ליד הנהג.  

כאשר אתם מגיעים אלינו אנחנו מעמיסים לכם לרכב את המתנפח ונותנים לכם הוראות הפעלה ביחד עם סרטון הדרכה כדי שתבינו בדיוק איך מתפעלים את המתנפח. רוב הלקוחות שלנו לוקחים מתנפחים באיסוף עצמי כך שזה פשוט. 

מה עושים אם רוצים להשכיר מתנפחים גדולים באיסוף עצמי?

אם אתם בעניין של מתנפחים יותר גדולים או אקסטרימיים כמו מגלשה ענקית או מתנפח הר טיפוס צריך לקחת בחשבון שהוא לא נכנס בכל רכב פרטי. אפשר להוביל מתנפחים גדולים מאוד עם כל רכב מסחרי, טנדר, ג'יפ גדול, משאית או נגרר. אפשר להכניס מתנפחים גדולים לרכב פרטי רק אם יש לו דלת חמישית שנפתחת עד הסוף.

מה עושים אם רוצים להשכיר שני מתנפחים באיסוף עצמי?

אם אין לכם רכב מאוד גדול, רכב מסחרי או נגרר אפשר להגיע ולאסוף עם שתי מכוניות או לעשות שתי נגלות. 

פרטים נוספים וחשובים להשכרת מתנפחים באופן עצמי

  • כאשר אתם באים לאסוף את המתנפח מאיתנו אתם מקבלים הדרכה מפורטת איך לתפעל אותו עד שאתם מבינים בדיוק מה עושים. להגיד לכם סוד לגרום למתנפח להתנפח ולעמוד באויר לוקח משהו כמו 5 דקות. התפעול שלו פשוט.
  • האיסוף נעשה משדרות ששת הימים 30, ת"א. קרוב לאיילון וכביש 4. יש גישה נוחה עם הרכב וחניה בשפע.
  • אפשר לבוא ולאסוף ציוד בשבת.
  • שעות העבודה שלנו הן 8:30-22:30 אז אפשר לבוא לאסוף את הציוד גם אחרי הפקקים. 

השכרת מתנפחים באיסוף עצמי היא הפיתרון להינות מאטרקציה לאירוע וליום הולדת במחיר שפוי. מאות לקוחות כבר עושים את זה. 

אפשר להשכיר באיסוף עצמי גם ערכת ג'ימבורי, בועות סבון ענקיות, שולחנות משחק ואטרקציות מיוחדות נוספות. 

מאחלים לכם אירוע הכי כיפי שיש.