מה משך הזמן בדרך כלל להפעלה?

הפעלה לילדים

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618

הפעלה סטנדרטית היא בדרך כלל כשעתיים לגילאי 5 ומעלה. כאשר מדובר על גילאי 1-4 הפעלה של שעה וחצי יותר מתאימה וזאת משום שככל שילדים יותר גדולים ככה יש להם יותר סיבולת להיות מועסקים ליותר זמן. הפעלה ליום הולדת היא פעילות גדושה ומלאה בתעסוקה. 

מה הפעלה לילדים כוללת:

  • קבלת פנים- מומלץ פעילות של כ-20 דקות שמתאימה למאחרים ולייצר אוירה חגיגית לבאים. זה יכול להיות איפור וקעקועים/ בלוני צורות/ שולחנות משחק וכו'.
  • הפעילות המרכזית, התוכן המרכזי של ההפעלה כמו משחקים של פעם, הפעלת חיות, בועות סבון ענקיות, מופע מצחיק, סטנדאפיסט, קוסם, הפעלת יצירה וכו'.
  • הפסקת אוכל.
  • חזרה לעוד פעילות.
  • טקס עוגה.

זהו הסדר הסטנדרטי בהפעלה. במידה ואתם מזמינים מתנפח בנוסף להפעלה מומלץ להפעיל אותו בתחילת האירוע כ-40 דקות ואז בסוף ההפעלה עד שהילדים הולכים הביתה. במהלך האירוע מומלץ בחום לא להפעיל את המתנפח כדי שלא יסיח את תשומת ליבם של הילדים. 

תמיד יש יוצאי מן הכלל ושום דבר הוא לא רובוטי. מפעיל או מפעילה טובים יקשיבו למה שאתם רוצים שיהיה בהפעלה ויעבדו ביחד איתכם כי המטרה היא משותפת לעשות את יום ההולדת הכי כיפי שיש. 

ימי הולדת בקיץ בדרך כלל מתחילים יותר מאוחר באיזור 17:00 ומעלה בגלל החום והזכות להינות משעון קיץ. בחורף רצוי להתחיל ב16:00 כדי להינות מהאור. 

נשמח לחגוג אתכם את יום ההולדת הבאה. 

לרשימת ההפעלות שלנו לחצו כאן.