מתי מקובל לעשות הפסקה ביום הולדת?

ארגון יום הלדת לילדים

למשה 053-3030147

ארגון יום ההולדת זה דבר חשוב. בדרך כלל  אורך של מסיבת יום הולדת היא שעתיים. היא כוללת כמה דברים כמו: אכילת ממתקים משולחן האוכל, הפעלה ליום הולדת או אטרקציה מעניינת, אכילת פיצות/ נקניקיות/ פיתות עם חמוס וכדומה וטקס העוגה. זוהי פעילות מאוד אינטנסיבית ודחוסה. 

מתי עושים הפסקה ביום הולדת?

  1. לעשות את ההפסקה בסוף ההפעלה ולפני טקס העוגה כשבינתיים הילדים אוכלים ושותים. ההפסקה בזמן הזה נועדה כדי לאפשר לילדים לאכול, לתת רגע כדי לעבור לפעילות הבאה.
  2. לא לעשות הפסקה באמצע הפעילות, אלא לעשות את כל הפעילות ברצף ולסיים כמה דקות יותר מוקדם על מנת שהילדים יאכלו ויקבלו חתיכת עוגה.

כאשר אתם מזמינים הפעלה ליום הולדת למפעילים יש את הידע והניסיון מתי הכי נכון לקחת הפסקה, הם מרגישים את הילדים ורואים אם הם רעבים או שהמפעיל בעצמו צריך הפסקה כדי לארגן מחדש את המשך הפעילות. הכי טוב להיות בתקשורת עם המפעילים, לעדכן אותם למתי הזמנתם את הפיצות ומה אתם מעדיפים. 

ההפסקה בזמן יום ההולדת לא יכולה להיות יותר מ-10 דקות. כי אז הילדים מתפזרים ומאבדים ריכוז ותשומת לב. 

לפעמים לקיחת הפסקה לא הולכת לפי המתוכנן כי יכול להיות שהפיצות מגיעות באיחור, יכול להיות שהילדים כל כך נהנים שהם ממש לא רוצים הפסקה או שלהוציא את הילדים להפסקה זה פשוט לא הדבר הנכון כרגע מכל מיני סיבות. צריך לזרום עם האירוע ולהבין מה הכי טוב לעשות באותו הרגע.

כשעושים אירוע מתנפחים או אטרקציות מיוחדות ליום הולדת כמו עמדות ושולחנות משחק אין צורך בהפסקה זוהי פעילות מסוג כזה שהילדים כל משך זמן יום ההולדת אחראיים להעסיק את עצמם והם נעים בחופשיות באירוע.

אתם מוזמנים להתייעץ איתנו לגבי כל שאלה או מחשבה שיש לכם. יש לכם את הפרטים שלנו למטה בדף זה או בדף צור קשר.

מאחלים לכן אירוע מוצלח וכיפי, צוות בעננים.