איך לארגן יום הולדת בפארק?

מתנפחים בפארק

כדי לארגן יום הולדת בפארק הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור את המיקום אחרי שכבר הייתם במיקום הזה לפחות פעם אחת ואתם יודעים איך הוא נראה בשעות שאתם מעוניינים לעשות את האירוע. ככה לא יהיה לכם הפתעות לגבי המיקום. שימו לב איפה הגישה הכי נוחה עם הרכב לפרוק את הציוד שבטח תביאו איתכם.

חשוב מאוד להגיע כמה שיותר מוקדם כדי לתפוס מקום, אל תשכחו שזהו מקום ציבורי ויכול להיות שהמקום שבחרתם יהיה תפוס. אחרי שתפסתם מקום יש לדאוג לתחם את מיקום יום ההולדת, אפשר בבלונים וכל מיני קישוטים על מנת למנוע התפזרות. 

מבחינת ציוד עליכם לדאוג לשולחנות מתקפלים וכמה כיסאות למבוגרים ומחצלות לישיבה. ישנם מקומות שיש בהם כבר ספסלים מובנים מראש. לא לשכוח צידנית. 

כמעט כל אטרקציה שתבחרו מתאימה ליום הולדת בפארק כמו מתנפחים או הפעלה. אפשר לשים מתנפחים בפארקים בלי שום בעיה מלבד פארקים ספציפיים שבהם אסור בגלל השימוש בגנרטור. היתרון ביום הולדת בפארק שהמרחב הוא גדול ואין גבול לאטרקציות שתוכלו לשים. בקיץ למשל מתנפחי מים ובועות סבון ענקיות זאת האטרקציה הכי הכי שיש. 

לרשימת הפארקים המלאה לחצו כאן וגוללו למטה. דברו איתנו לפני שאתם מחליטים. יש לנו ניסיון עם המון פארקים במרכז ונוכל לעזור לכם. 

מאחילם לכם יום הולדת שמח !

 
מתנפחי מים בפארק
מתנפח ןד'ימבורי בפארק
הפעלה בפארק גיל 4