האם השכרת בועות סבון כוללת הובלה?

בועות סבון ענקיות להשכרה

למשה 053-3030147

ערכת בועות סבון בדרך כלל לא כוללת הובלה

מדוע? כי מחיר ההובלה יוצא יותר יקר ממחיר הערכה.

בועות סבון לילדים

ערכת בועות סבון היא אטרקציה מושלמת לכל אירוע ולכל הגילאים. מה שטוב בה זה שהיא קלה להובלה, היא לא תופסת בכלל מקום והמחיר שלה הוא בדיחה. הערכה מותאמת לאיסוף עצמי ויכולה להיכנס לכל רכב פרטי.

עלות של ערכת בועות סבון היא 300 ש"ח.

ערכה אחת מתאימה ל-20 ילדים שיכולים להפריח בועות בו זמנית. היא כוללת 10 ליטר של סבון מוכן מראש. לא צריך להוסיף מים או כל דבר אחר. 20 מקלות עם חבלים מיוחדים להפרחת בועות סבון או מחבטים וגיגיות צבעוניות לשים בהם את הסבון. 

כאשר אתם לוקחים אטרקציות בנוסף לבועות סבון אפשר להזמין הובלה וזה יצא משתלם. מחיר ההובלה תלוי במקום האירוע. אנו עושים הובלה לכל מקום בארץ. בקיץ מומלץ לקחת מתנפחי מים ובועות סבון. הפרחת בועות סבון ענקיות מתאימה בהחלט גם לימים היותר קרים בשנה. אפילו שאנחנו מתעסקים עם מים וסבון זוהי לא אטרקציה מרטיבה. החבילה המומלצת לימים הקרים יותר היא מתנפח, בועות סבון ופינת יצירה לילדים.

הפעלת בועות סבון

ישנה גם הפעלת בועות סבון ענקיות של מפעילה מקצועית. המפעילה מחלקת לכל הילדים ציוד ומלמדת אותם להפריח בועות סבון ענקיות. זמן ההפעלה הוא כשעתיים והיא כוללת שפע של משחקים, טקס עוגה ומוזיקה. לפרטים על ההפעלה לחצו כאן. 

הכתובת לאיסוף הערכה הוא ששת הימים 30 ת"א. ממש כמה דקות מאיילון וכביש 4. נלמד אתכם איך להפריח בועות סבון ענקיות ותראו שזה פשוט מאוד. 

מאחלים לכם אירוע מקסים מלא בבועות סבון.