איך מארגנים מסיבת סיום לילדים?

אטרקציות למסיבת סיום

למשה 053-3030147

קשה להאמין ששוב עברה שנה והילדים סיימו עוד שנה בגן או עולים כיתה. אירוע מאוד משמח ומרגש. 

כל אירועי סוף שנה בדרך כלל מתרכזים בשבוע שבועיים האחרונים של יוני אז חשוב להזמין כמה שיותר זמן מראש. הכי מומלץ כחודשיים מראש. ממש לא לחכות לרגע האחרון כי כשמחכים לרגע האחרון גם המחיר יהיה יותר יקר והתאריך פחות נח או יכול להגיע למצב שפשוט לא ישאר תאריך פנוי.

חישבו מהי האטרקציה שאתם רוצים במסיבת סוף השנה שלכם? קחו בחשבון שזה יוני וכבר חם ואתם אחרי המון מסיבות חגים (יום העצמאות, ל"ג בעומר ושבועות). 

לכן, האטרקציה המתאימה ביותר למסיבות סיום היא השכרת מתנפחי מים. המים מסמלים את עונת הקיץ, המתנפחים מסמלים את החופש ומגיע לילדים להינות אחרי שכל השנה הם היו במסגרות. אפשר לקחת שניים או שלושה מתנפחי מים שיעשו לכם אירוע כיפי שעוד לא נראה. כל מגלשות המים יכולות להפוך למגלשות קצף כאשר מוסיפים סבון אל דמע. 

אטרקציות נוספות שהולכות נהדר עם מתנפחי מים הן השכרת בועות סבון ענקיות, שולחנות ועמדות משחק ובריכת שיכשוכית. 

כשחוגגים בפארק יש להוסיף גנרטור בשביל חשמל ולוודא שבמקום האירוע ישנו חיבור למים. אנו דואגים לצינורות מים עבורכם. במידה ואתם רוצים לחגוג מסיבת סיום עם מתנפחי מים ואתם לא יודעים איפה אפשר לעשות זאת צרו איתנו קשר היום ונעזור לכם. 

מבצעים מיוחדים למסיבות סיום

  1. שני מתנפחי מים / יבשים כולל גנרטור, הובלה, התקנה ואיסוף ב- 1500 ש"ח בתל אביב והסביבה.
  2. חבילה מיוחדת- מתנפח מים ענקי (6.5 מטר גובה)+ מגלשת מים / קצף ארוכה כולל גנרטור, הובלה, התקנה ואיסוף ומפעיל שנשאר אתכם כל האירוע ב-1900 ש"ח. 

המבצעים המיוחדים הללו הם לאיזור המרכז

ניתן להוסיף מבוך מים, בריכה, בועות סבון ענקיות , שולחנות ועמדות משחק בתוספת תשלום.

מסיבת סיום עם מתנפחי מים מתאימה לגילאי 4-11. 

מאחלים לכם אירוע מוצלח ! 

צוות בעננים.