מה עושים אם הילד בוכה ביום הולדת?

יום הולדת לילדים

למשה 053-3030147

אחרי כל ההשקעה וההכנות: בחרתם אטרקציה שהילד רצה, הכנתם עוגה, קניתם הפתעות וממתקים ובזמן האירוע מתי שהילד אמור להיות שמח ומחויך הוא לא מפסיק לבכות. זה יכול לקרות, זה לא סוף העולם ויש מה לעשות בקשר לזה.

ילדי יום ההולדת מקבלים כל כך הרבה תשומת לב שרובם לא רגילים לקבל וזה גורם להם להגיב בצורה קיצונית לפעמים. ישנם דרכם למנוע זאת אבל במידה והילד או הילדה בוכים בזמן האירוע קחו אותם הצידה, תטיילו איתם ותבקשו מהם להסתכל על הסביבה, אפשר לבקש מהם להסתכל על כל מיני חפצים, לבקש ממנו לגעת במשהו בצבע מסויים, לספור כמה עמודים או עצים הוא רואה עד שהוא מרגיש יותר טוב. כשתשומת ליבו תהיה מופנית החוצה ולא בעצמו ובסבל שלו הוא ירגע ויהיה מוכן להקשיב ולחזור לפעילות. 

מה שחשוב זה לא להכריח את הילדים לעשת שום דבר וגם לא לכעוס עליהם ולתת להם תחושה שהם מאכזבים כי זה רק יגרום לתחושות עוד יותר לא נעימות אצלם. 

כדי למנוע מראש תגובות רגשיות קיצוניות כדאי לשתף את הילדים בארגון יום ההולדת, לתת להם את לבחור מה יהיה שם ומה הם רוצים, לספר להם מי הולך להגיע, ככל שהם יהיו בשליטה על האירוע שלהם הם יהיו יותר בטוחים בעצמם ויותר רגועים.

טיפ להפעלות לילדים

לילדים שהם יותר ביישנים מטבעם אנו ממליצים לקחת מתנפחים ואטרקציות כמו שולחנות משחק ובועות סבון ענקיות ולילדים שיתור חשוב להם להיות במרכז העניינים מומלץ לקחת הפעלה. בשביל הקטנטנים ג'ימבורי היא אטרקציה נהדרת.

יש לנו עבורכם המון טיפים חשובים עבור אירוע לילדים. אנו אוהבים לראות ילדים והורים מאושרים.