מתנפח + גנרטור + בועות 790 ש"ח

השכרת מתנפח עם גנרטור ובועות סבון ענקיות

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618 

המבצע המשתלם ביותר לחגיגת יום הולדת בפארק

אין שילוב יותר טוב מהשכרת מתנפח, גנרטור וערכת בועות סבון ענקיות בפארק. עם מתנפח אי אפשר לטעות כי כל ילד יכול לקפוץ שעות ללא הפסקה, גנרטור חייבים כי בפארק אין נקודת חשמל וערכת בועות סבון היא אטרקציה קסומה שגם שההורים יכולים לשחק עם הילדים.

מבצע ליום הולדת הכי טוב שיש כי:

  • מתאים לאירוע שבו גילאי הילדים הוא משתנה, למשל אם באים גם ילדים של חברים שהם יותר גדולים או ילדים של שכנים שהם יותר קטנים. מתנפח ובועות סבון מתאים לכל ילד ובכל גיל.
  • הילדים יכולים להנות מהאטרקציות מתי שבא להם במשך כל זמן האירוע, מתי שבא להם הם קופצים ומתי שבא להם הם מפריחים בועות סבון ענקיות.
  • זה השילוב הטוב ביותר לחגיגה בפארק.   
  • במחיר שפוי אתם מקבלים יום הולדת מלאה בהפתעות.
  • מתאים לבנים ולבנות כאחד.
  • נכנס בכל רכב פרטי (בתנאי שיש שלושה מושבים ריקים מאחורה והנהג מגיע לבד ללא מלווה איתו ברכב).

השכרת מתנפחים ובועות סבון וכל הפרטים החשובים

סוגי המתנפחים הכלולים במבצע הם מתנפחים גדולים 3 על 4 או 4 על 4 מבדי שימשונית שהם האיכותיים ביותר, מה שעושה אותם חזקים ויציבים ויכולים להכיל עד 15 ילדים על המתנפח בו זמנית. אפשר לראות פרטים נוספים בדף השכרת מתנפחים.

בקיץ החם שלנו אנחנו נותנים את המבצע המדהים הזה גם למתנפחי מים כמו מגלשת המיני סלייד. למידע נוסף הכנסו לדף השכרת מתנפחי מים.

ערכת בועות סבון מורכבת מ-10 ליטר של סבון מיוחד להפרחת בועות סבון ענקיות שאנחנו מכינים והוא מגיע אליך מוכן, מה שנותר הוא רק למזוג. הערכה מגיעה עם 20 מקלות או מחבטים צבעוניים להפרחת בועות וגיגיות בכל מיני גדלים. 

הגנרטור הוא מוצר שרק נראה מורכב אבל כשלומדים להשתמש בו זה ממש פשוט לתפעול. הוא עובד על דלק והוא מגיע אליך מתודלק לפעילות של שלוש שעות רצוף. אם אתם רוצים עוד אתם בכיף יכולים לשים עוד דלק. 

כשאתם מגיעים אלינו לאסוף את המוצרים אנחנו קודם כל נותנים לכם הדרכה על תפעול של כל מוצר ולא תצאו מאיתנו עד שאתם יודעים בדיוק מה לעשות. אנחנו מכניסים לכם את המוצרים לרכב ואתם מוכנים לנסיעה לאירוע. אנחנו נענה לכם על כל שאלה.

המבצע הוא באיסוף עצמי. הכתובת לאיסוף היא ששת הימים 30 ת"א (קרוב לכביש 4 ואיילון)

אם אתה מעוניין בהובלה יש להתקשר אלינו עוד היום!

052-5688618 / 053-3030147