דוכן איפור ומתנפח נסיכות 1500 ש"ח

הפעלה לבנות

למשה 053-3030147

אם ילדת היום הולדת שלך בת ארבע עד שבע, ועיקר המוזמנים הן בנות זאת החבילה המותאמת בשבילך. 

החבילה מתייחסת לציורי פנים ואיפור ליום הולדת או לאירוע חברה יחד עם מתנפח של טירת נסיכות ענקית. 

דוכן איפור ליום הולדת

החבילה כוללת מאפרת מקצועית שתצייר שלל ציורים מדליקים על פני הילדים והילדות ותוסיף גוון ייחודי לאירוע. הילדות עומדות בתור, מציעות רעיונות לאיפור ומקבלות ציורים של נסיכות, חיות ועוד מלא אפשרויות. החבילה מתייחסת ליום הולדת של עד ארבעים ילדים (מספר הילדים הממוצע ביום הולדת הוא 35). ולמשך זמן של שעתיים. בדרך כלל בנקודה זו נעשה את הטקס עוגה שכולל את איסוף הילדים וברכות לילדת יום ההולדת, יחד עם עוגת יום הוולדת וכיבוי הנרות. מייד אחרי נרים את ילדת השמחה על כיסא וכול הילדים יספרו יחד איתנו בספירה עולה את מספר השנים שהגיע, וכמובן אחד לשנה הבאה. 

השכרת מתנפח נסיכות

מתנפח יפיפה בצורת טירה ענקית שכולל שטח קפיצה ענקי ויכול להכיל עד חמישה עשר ילדים בו זמנית. המתנפח כולו בצבע ורוד ומותאם במיוחד ליום הולדת לבנות שרוצות יום הולדת סטייל נסיכות.  גודל המתנפח הוא באורך: 4.0 מטר, רוחב: 4.0 מטר, גובה: 3.0 מטר. המתנפח נסיכות בנוי כך שיש לו רק כניסה אחת מקדימה ושאר הדפנות הם קירות בצורת חומות בצבע ורוד. 

החבילה הזאת מתייחסת ליום הולדת לבנות אבל ניתן להחליף את הקונספט כך שיתאים ליום הולדת עם בנים או רק לבנים. במקרה זה אנו נחליף את המתנפח למתנפח טירת אבירים, מתנפח קפיצה ענקי, מתנפח כדורגל, מתנפח מגלשה או דגים באוקיינוס. כל אחד מאלה מתאים לבנים ובנות כאחד. השכרת מתנפחים נוספים לילדים נמצאים בדף השכרת מתנפחים.

באירוע מעורב, דוכן האיפור יהיה מותאם לבנות וגם לבנים כמו למשל צורות של חיות וכו' 

דוכן איפור ומתנפח נסיכות יכולים להתבצע בחצר הבית שלך, בגן הילדים או בבית ספר של הילד/ה או בפארק (כשבמקרה זה אנו נצתרך נקודת חשמל עבור המתנפח או להביא גם גנרטור [שאנו מספק לך], הדוכן איפור לא דורש כמובן שום חשמל). הכי נוח שהדוכן איפור והמתנפח נסיכות יהיו על דשא או רצפה חלקה או פרקט. במקרה של אדמה חשופה אנו נביא מחצלות או משטחים נוחים לילדים.

דוכן איפור עם מתנפח נסיכות זו באמת חבילה ייחודית ליום הולדת. להזמנות ובירורים התקשרו 053-3030147