מתנפח גדול + בועות סבון ב-540

השילוב שמקפיץ לך את האירוע

חבילה זו היא נוסחה לאירוע מושלם ואידאלית עבור יום הולדת לילדים מגיל 3-9 ובסדר גודל של עשרים ילדים.  

החבילה כוללת:

1. כל מתנפח יבש ליום הולדת לילדים עד גיל 9 שקיים אצלנו במלאי (מתייחס למתנפחים במחיר 340 ש"ח), כולל המפוח, ותחתית לפי הצורך. לקטלוג המתנפחים המתאימים יש קישור למטה בשם השכרת מתנפחים.

2. ערכת בועות סבון  לאירוע של עשרים ילדים (הסבר בהמשך העמוד), שכוללת את הסבון המיוחד עצמו שבא מוכן מראש, עשרים יחידות של חישוקים בגדלים שונים ליצירת בועות סבון ענקיות וקערות מתאימות. 

מתנפחים להשכרה יש לכולם, אבל יש ילדים שמחפשים אטרקציה נוספת, משהו מיוחד שילהיב אותם, איזשהו משחק חדש שהם לא ממש ניסו בעבר. כאן נכנסת האטרקציה של בועות סבון ענקיות. לילדים ישנה האפשרות ליצור בועות סבון ענקיות, הכוונה ממש ענקיות בגודל של עד שלושה מטרים, ובשלל צבעים וצורות והם יכולים להיכנס אליה, לשחק איתה או סתם לפוצץ אותה. ההורים עצמם גם אוהבים את המשחק ואחרי זמן מה ההורה עצמו משחק עם הילד או הילדה ויחד הם עושים פעילות כיפית ומעניינת. יום הולדת לילדים זהו יום מיוחד לילדך וחשוב שכל החברים שלו יהנו יחד איתו וישמחו אותו, בחבילה זו ישנם שתי אטרקציות שונות שיכולת לעניין כל ילד, כך שכל הילדים יכולים למצוא פעילות מאתגרת לשחק ולהינות.

חשוב לציין שזה לא סבון רגיל אלא תערובת של חומרים שיחד יוצרים סבון מאוד שמנוני וחזק כך שהדפנות שלו עבות מהרגיל כדי שיוכל להחזיק בועת סבון באוויר למשך זמן רב. התערובת הזאת כוללת סבון כלים, סוכר מומס וחומרים נוספים ולא מסוכנת או רעילה בשום צורה לעור או לגוף.

החבילה בנויה כך שכל הורה ללא הכשרה מוקדמת יכול/ה להגיע לאסוף את המוצרים, ולפתוח את המתנפח וערכת בועות הסבון בו במקום האירוע בזמן קצר (כמה דקות) וליצור אחלה יום הולדת לילדים. אנו כמובן נתדרך אותך ונענה לכול שאלה שלך לשביעות רצונך כך שהכול יהיה קל ופשוט. יום הולדת לילדים הוא יום מיוחד בשבילך ולכן בנוסף אנו מספקים את האפשרות של הובלה למקום האירוע, הרכבה והפעלה של המוצרים כך שתוכלי להסיר דאגה מליבך ולהינות בכיף עם הנסיך או הנסיכה הקטנים. 

אתם מוזמינים להיכנס לדף השכרת מתנפחים ולמצוא את המתנפח שמתאים לכם. או להסתכל על תמונות המתנפחים והבועות בגלריה. למבצעים דומים הכנסו לחבילות ומבצעים או לדף הבית. ממולץ להשאיר פרטים בצור קשר ונחזור אילכם עוד היום. 

איסוף המוצרים הוא מהכתובת רחוב ששת הימים 30 תל אביב (בין איילון וצומת מסובים בכביש גהה - כך שיש גישה מהירה מאיילון, ומכביש מספר אחד, ומכביש גהה). מחיר החבילה באיסוף עצמי, אבל כמו שאמרנו ישנה האפשרות להובלה והפעלה בתוספת תשלום. אנו פתוחים וזמינים 24/7 לכול שאלה או עזרה.