השכרת מתנפחים בזול - 135 ש"ח

השכרת מתנפח זול

למשה 053-3030147  לגילי 052-5688618

גודל המתנפח: אורך 3.50 מטר, רוחב 2.75 מטר, גובה 1.70 מטר.

מתנפח ייחודי שמתאים לקטנים בלבד (אידאלי לגיל שנה עד שנתיים) ונותן להם אפשרות לקפוץ בבטחה במקום סגור ומאובטח. היתרון הייחודי במתנפח זה הוא שההורה יכול לבוא מלמעלה ולהוציא את הילד במידה והילד זקוק לו. שטח המתנפח רחב במיוחד ויכול להכיל עד חמישה תינוקות שיקפצו ויהנו מאפשרות הקפיצה. המגלשה שלו רחבה ,עם שוליים ונמוכה יחסית - כך שיכולים שניים או שלושה קטנטנים להתגלש יחד בנוחות. 

השכרת מתנפחים בזול - במחיר 135 ש"ח.

הערה: אנו ממליצים לא להזמין הפעלה ליום הולדת לילדים מגיל שלוש ומטה מכוון שהם קטנים מידיי והם צריכים משהו קליל ופשוט יותר, כדי שיוכלו להזיז ולחזק את גופם. המתנפחים ליום הולדת עושים את זה בדיוק - הם גורמים לילדים לקפוץ ולשמור על שיווי משקל ובכך מחזקים את המוטוריקה ושרירי הרגליים שלהם בצורה מאוזנת ובריאה, ועוזרת להתפתחות שלהם. בנוסף השכרת מתנפחים בזול חוסכת לך הזמנת הפעלה יקרה ומשאירה לך כסף בכיס בסוף האירוע. המתנפח לילדים הוא יפייפה ואידאלי לקטנטנים. 

השכרת מתנפחים בזול כוללת את המוצרים הבאים:

  1. המתנפח עצמו.
  2. מפוח (מנוע שמוציא אוויר למתנפח במשך כל זמן הפעלתו).
  3. תחתית מתחת למתנפח ליציבות המתקן ולנוחות הילדים.
  4. כבל מעריך במידת הצורך (כלומר עליכם לדאוג לנקודת חשמל במרחק סביר או שאפשר להשכיר בנוסף גם גנרטור ליום ההולדת בפארק).

המוצרים הם באיסוף עצמי ברחוב ששת הימים 30 תל אביב. למפה לחץ כאן. יש אפשרות לשירותי הובלה והפעלה למקום האירוע בתוספת תשלום. המתנפח מגיע בתוך תיק ונכנס בקלות לכול תא מטען של רכב פרטי, שוקל 15 ק"ג  ואפשר להרימו ביד אחת. הוא פשוט להתקנה (לוקח 10 דקות להכינו הוא מתנפח ומוכן לפעולה תוך 30 שניות). 

אתם מוזמנים להכנס לשאר המבצעים שלנו בחבילות ומבצעים ולמצוא את האטרקציה שהכי מתאימה לכם. או להכנס לדף השכרת מתנפחים ולראות את שאר המתנפחים להשכרה. יש לנו גם אטרקציה מיוחדת של השכרת ערכת בועות סבון ענקיות לילדים ולמבוגרים מגיל שלוש ומעלה בבועות סבון ענקיות.

לההזמנות ובירורים ניתן להתקשר ישירות למספר: 053-3030147 ניתן גם להשאיר פרטים בדף צור קשר ונחזור אילכם עוד היום.

השכרת מתנפח בזול - 135 ש"ח לכל הארץ