ערכת בועות סבון ענקיות 300 ש"ח

פעיות עצמית של בועות סבון ענקיות

למשה 053-3030147  

תארו לכם שהילד שלכם עם כל החברים שלו יכול ליצור בועות סבון ענקיות בקוטר של 2 מטר שמרחפות באוויר בשלל צבעים ומחזיקות דקה באוויר.

אנו מציעים ערכה להפעלה עצמית של בועות סבון ענקיות לילדים ולמבוגרים כאחד. הערכה מתאימה ליום הולדת לילדים, לקייטנה, לאירוע סוף שנה בגן או לכל אירוע מישפחתי. הערכה מותאמת עבור עשרים ילדים מגיל שלוש ומעלה. ילדים יותר קטנים צריכים עזרה של מבוגר שישחק וייצור יחד איתם את הבועות. למרות שכבר ראינו תינוקות עם כשרון מולד ביצירת בועות. הערכה פשוטה להכנה והפעלה ואנו כמובן נדריך אתכם איך ליצור את הבועות סבון כך שלא נדרש שום ידע קודם בנושא. הערכה שוקלת 12 ק"ג ונכנסת לכל תא מטען של רכב פרטי. 

ערכת בועות סבון ענקיות כוללת:

  1. 10 ליטרים של סבון מיוחד שמגיע מוכן להפעלה מבלי צורך להוסיף לו כלום (סבון רגיל לא עובד מכיוון שיש צורך לעבות את דופן הבועה כדי שתוכל להיווצר בועה גדולה - אחרת זה מתפוצץ לפני). 
  2. 20 יחידות של חישוקים למינהם בשלל גדלים ליצירת בועות סבון בכל הגדלים.
  3. 10 קערות וכל ציוד נלווה.
  4. לילדים קצת יותר גדולים יש לנו אפשרות לספק חישוקים ממש גדולים שאפשר ליצור איתם בועות ענקיות בגדלים של ארבעה מטרים ויותר. בנוסף אפשר בעזרתם לעטוף ילד בבועה (אזהרה - זו אטרקציה ממכרת).

הבועות יכולות לבוא כאטרקציה נוספת להשכרת מתנפחים או להיות בפני עצמן כפעילות המרכזית. מנסיון שלנו הילדים וההורים משחקים יחד, כי מה לעשות - גם המבוגרים אוהבים ליצור בועות סבון.

 אנו ממליצים להשכיר את ערכת הבועות יחד עם עוד מתנפח ממבחר המתנפחים שלנו כדי ואפשר לילדים מגוון פעילויות ביום ההולדת. לדוגמה: יש לנו חבילה של בועות פלוס מתנפח קטן במחיר של 540 ש"ח, או בועות סבון פלוס מתנפח וגנרטור במחיר 640 ש"ח. אתם מוזמנים להכנס לחבילות ומבצעים ולמצוא את החבילה שמתאימה לכם. או להתרשם מהשירות שקיבלו הלקוחות שלנו בדף ההמלצות. ניתן לצפות בתמונות של בועות סבון ומתנפחים בגלריה.

המוצרים באיסוף עצמי מרחוב ששת הימים 30 תל אביב (בין כביש איילון וכביש גהה - גישה מהירה מתל אביב, ממחלף מסובים, ומאלוף שדה ברמת גן). יש בנוסף אפשרות להובלה והפעלה בתוספת תשלום. 

להזמנות חייגו 053-3030147 או השאירו פרטים בדף צור קשר ונחזור אילכם עוד היום.