מתנפח מים וגנרטור - 750 ש"ח

בשיא החום אין כמו מתנפח מים

למשה 053-3030147 

מתנפח מים זה מיועד לילדים מגיל שנתיים ועד גיל תשע. ויכול להכיל עד עשרים ילדים. 

גודל המתנפח מים: אורך 4.50, רוחב 3.20, גובה 2.40 מטר. השכרת מתנפח מים כוללת מפוח, צינור מים למילוי הבריכה, תחתית, כבל מאריך במידת הצורך ותיק נשיאה.

מחיר: 435 ש"ח. 

כשהקיץ מגיע והחום כבר בשיאו יש פעילות אחת שכל הילדים אוהבים ולא משנה גילם. מתנפח מים לילדים ! ילדים מאוד אוהבים מים וכל משחק שקשור למים. אבל מה לעשות שזה לא אפשרי לעשות את יום ההולדת על חוף הים או בבריכה. הפתרון הוא להביא את הבריכה אילכם עד לאירוע. השכרת מתנפח מים מאפשרת לקטנים לטפס על מגלשת מים , להתגלש לבריכה ממגלשה בגובה שני מטרים ולהשתולל במים בכיף. מתנפח המים יכול להיות בנוסף למתנפח קפיצה רגיל וכך מאפשר אטרקציה נוספת לילדים. אנו ממליצים במיוחד על מתנפח הטירה הקסומה (גודל שלוש על השלוש) שמשלים בדיוק את הצורך של הילדים לקפוץ על הטרמפולינה אחרי שבדיוק סיימו להשתכשך בבריכה.

מתנפח מים כולל צינור שמתחבר לברז מים בחצר או בסביבה, ומולבש על צידי המתנפח לאחר ניפוחו ומאפשר למלא את הבריכה במים במהירות. בנוסף הצינור מגיע גם לראש המגלשה ומשפריץ מים על המגלשה עצמה, ומחובר לרובה מים בבריכה עצמה  כדי להשפרץ מים על המגלשה. ישנה גם האפשרות לא לחבר את הצינור, ופשוט למלא במים את הבריכה בכל דרך אחרת.

אטרקציה זו מומלצת מאוד לימות הקיץ  ביולי-אוגוסט במיוחד עם יש לכם חצר פנויה או במסיבת סוף שנה או כאירוע בקייטנה של חודש יולי. אנו משכירים את מתנפח המים במחיר הזול בשוק וללא תחרות גם במהירות ויעילות אספקת המוצרים וגם בשירות שלנו שניתן לך באופן אישי, כך שבזמן האירוע תוכלי ליהנות יחד עם הנסיך או הנסיכה הקטנים ללא הפרעה.

המתנפח הכלול במבצע הוא מתנפח לקטינים עד גיל 3. במידה ואתם מעוניינים במתנפחי מים לגדולים יותר לחצו כאן לכל מתנפחי המים שלנו.

אתם מוזמנים להיכנס לדף ההמלצות שלנו ולהתרשם מלקוחות שכבר נהנו מהשירות האישי שקיבלו. לצפיה בתמונות מתנפחים הכנסו לגלריה. למבצעים הכנסו לחבילות ומבצעים או לדף הבית.למתנפחים יבשים הכנסו להשכרת מתנפחים

המתנפח באיסוף עצמי מרחוב ששת הימים 30 תל אביב (בין איילון וכביש 4) כך שלא צריך להיכנס לעיר. ישנה אפשרות להובלה בתוספת תשלום. משך זמן ההשכרה ליום שלם. 

להזמנות חייגו 053-3030147 או השאירו פרטים בדף צור קשר.