מתנפח + 2 שולחנות משחק + בובת ענק + בועות סבון 890 בלבד

דיל ליום הולדת

בדיל המיוחד הזה סגרתם במחיר מצחיק יום הולדת עשירה ומגוונת. 

הדיל הזה מתאים לאירוע שבו גיל הילדים הוא משתנה והטווח הוא רחב. 

  • מניסיון שלנו אין ילד שלא אוהב מתנפחים. המתנפח הכלול בדיל הזה הוא מתנפח גדול שמתאים לגילאי 3-9, הוא חזק ויכול להכיל עד 15 ילדים בו זמנית. המתנפחים השייכים למבצע הם : מתנפח דינוזאור, טירת נסיכות, טירת אבירים ומתנפח דגים באוקיאנוס. יש ללחוץ על כל אחד מהם לפרטים המדוייקים. 
  • שולחנות המשחק הכלולים בדיל הזה הם שולחן כדורגל, הוקי כדור, שולחן קליעה למטרה, מיני גןלף, שולחן קוביות ןשןלחן מבוך. השולחנות מתאימים לגילאי 5-12
  • בובת ענק בצורה של כלב חמוד ומצחיק. הבובה הינה חליפה פרוותית וגדולה שמתאימה לאאדם מבוגר. הבובה מומלצת לתמונות, לקבלת הפנים של הילדים וגם לטקס העוגה. היא בדרך כלל מסקרנת את הילדים הקטנים יותר
  • ערכת בועות סבון ענקיות היא ערכה מותאמת ל-20 ילדים. אתם מקבלים מאיתנו 10 ליטר של סבון מוכן מראש, 20 מקלות ומחבטים ו10 גיגיות. העמדה הזאת היא קסומה וכיפית אפילו להורים שיכולים להפריח בועות סבון ענקיות ביחד עם הילדים. 

עוד יתרון בולט של הדיל הזה שלילדים יש מבחר של אטרקציות, הם יכולים כל פעם ללכת לאטרקציה אחרת ולא ישעמם להם לרגע.

הדיל הזה הוא באיסוף עצמי ויש לבוא עם רכב גדול כמו רכב מסחרי או ג'יפ או 2 רכבים. כתובת האיסוף של הציוד הוא ששת הימים 30, ת"א ויש גישה נוחה ומהירה מאיילון וכביש 4 וחנייה בשפע. כשתבואו אלינו לקחת את הציוד נדאג להדריך אתכם לגבי תפעולם והשימוש בהם. אל דאגה לא תצאו מאיתנו עד שתדעו בדיוק מה לעשות. קלי קלות.

אם אתם עושים את האירוע שלכם בפארק או במקום אחר שאין בו נקודת חשמל תוכלו להשכיר בנוסף גנרטור בעלות של 150 ש"ח בלבד.