2 מתנפחים וגנרטור - 440 ש"ח

זה הדיל של מתנפחים להשכרה עבור יום הולדת לילדים מגילאי שנה ועד חמש בפארק או בשטח פתוח, ומותאם לאירוע בסדר גודל של עד עשרים וחמישה ילדים. 

החבילה כוללת:

  1. שני מתנפחים יבשים עד גילאי חמש ממבחר המתנפחים שלנו (ניתן לראות בדף השכרת מתנפחים), כולל המפוח, תחתית וכבל מאריך לפי הצורך.
  2. גנרטור חזק במיוחד - 2500 וואט מיוצב מתח.
  3. הסבר והדרכה על אופן ההפעלה כדי שההתקנה תהיה קלה ומהירה.

מחיר: 440 ש"ח.

מתנפחים להשכרה הם באופן כללי זולים יותר משאר הפעילויות לימי הולדת, אבל החבילה הזאת ממש זולה מכל מבצע אחר. אתם בעצם מקבלים את כל ההפעלה הנדרשת עבור הפקת אירוע יום הולדת בפארק במחיר מצחיק ושווה לכל נפש. (למשל הזמנת הפעלה לילדים מתומחרת בדרך כלל באלף - אלף וחמש מאות ש"ח לאירוע). מתנפחים להשכרה פלוס הגנרטור מוזילים את ההוצאה לפחות משלוש מאות ש"ח, כך שישאר לכם בסוף האירוע כסף בכיס ותוכלו לפנק את הילדים במוצרים נוספים לפי בחירתכם. 

נתונים כללים על מתנפחים להשכרה:

המתנפחים להשכרה בגודל של שלוש עד ארבע מטרים. כל המתנפחים להשכרה סגורים מכל הכיוונים ברשת הגנה, מאוד בטיחותיים ולפי תו התקן הישראלי. יש לכל מתנפח שני כניסות כשאחת מהם היא מגלשה.

המוצרים באיסוף עצמי מגבעת שמואל (צמוד לאוניברסיטת בר אילן) מאה מטרים מכביש גהה כך שלא צריך להיכנס לעיר. משך זמן ההשכרה ליום שלם. 

כל מה שנדרש מכם זה להגיע עם הרכב הפרטי שלכם לנקודת האיסוף, אנו כבר נכניס לכם את כל המוצרים לתא המטען, וכמובן נתדרך אתם איך להתקין ולהפעיל כל מוצר קלות, כך שזמן הכנת המתנפחים  והגנרטור לאירוע יימשך מקסימום חמש עשרה דקות. לאחר הדלקת המפוח (המנוע שמוציא אוויר) המתנפחים יהיו מוכנים תוך חצי דקה. 

כל המתנפחים להשכרה שברשותנו איכותיים, נקיים ובמצב מצויין. חשוב להזמין מספיק זמן מראש כדי לשריין את המתנפחים להשכרה שרציתם (בדרך כלל שלושה שבועות מראש אמורים להספיק, וחודש מראש לחודשי הקיץ). חשוב לנו לציין שהשירות שלנו הוא אישי ובגישה שכל לקוח הוא נסיך לפחות ליום אחד. 

אתם מוזמנים להיכנס לדף ההמלצות שלנו ולהתרשם מלקוחות שכבר נהנו מהמוצרים ומהשירות האישי שקיבלו. לגלריה כדי לצפות בתמונות. לעוד מבצעים הכנסו לדף הבית או לחבילות ומוצרים.

הכתובת לאיסוף מרחוב ששת הימים 45 תל אביב (בין כביש מספר 4 ואיילון) כך שלא צריך להיכנס לפקקים של העיר.

להזמנות חייגו: 053-3030147 או השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אילכם במהרה.

מחיר: 440 ש"ח