2 מתנפחים גדולים + גנרטור + בועות 990 ש"ח

כל מה שצריך לאירוע מושלם

בחבילה הנהדרת הזאת יש לכם כל מה שאתם צריכים לאירוע מושלם. 

שני מתנפחים גדולים נותנים מענה ל-30 ילדים בו זמנית. המבחר הוא גדול מאוד, אפשר לקחת במבצע הזה מתנפחים יבשים או מתנפחי מים. החבילה הזאת נותנת מענה לאירועים בפארקים ובמקומות שאין בהם חשמל. זהו יתרון עצום מכיוון שבמקומות מהסוג הזה יש המון מרחב ושטח מעולה למתנפחים, אין לנו בשום צורה הגבלה של שטח. הילדים יכולים לקפוץ ולהתגלש על המתנפחים שעות בלי הפסקה, סביר להניח שהם לא ירצו ללכת הביה אז תהיו מוכנים לזה

יש לנו ניסיון עשיר בהפקת אירועים בפארקים ובשטחים פתוחים, אנו יודעים בדיוק מה חשוב ואיך אירוע טוב צריך להתבצע. לרשימת הפארקים המלאה שבהם כדאי לחגוג יש ללחוץ כאן ולגולל למטה עד הסוף.

השילוב של המתנפחים עם בועות הסבון זה השילוב הכי מומלץ לאירועים בחוץ. הפרחת בועות סבון ענקיות היא אטרקציה פשוטה אך עם זאת נותנת אפקט קסום לאירוע. דמיינו לעצמכם בועות ענקיות בגודל של שני מטרים מרחפות באויר. האטרקציה מתאימה ל-20 ילדים בו זמנית שיכולים להפריח בועות. הערכה עצמה מגיעה עם סבון שבא מוכן מראש, אז לא צריך להכין או להוסיף לו שום דבר, 20 מחבטים ומקלות מיוחדים להפרחת בועות וגיגיות שאליהן שופכים את הסבון. אפשר למקם את האטרקציה איפה שתבחרו באירוע שלכם. מבטיחים לכם שגם ההורים יתמכרו.

המבצע מתאים לגילאי 3-12 והוא טוב במיוחד לאירועים רב גילאיים. 

המבצע הינו באיסוף עצמי, מה שזה בעצם אומר זה שאתם מגיעים אלינו לאסוף את הציוד. כאשר אתם מגיעים אתם מקבלים הדרכה מפורטת על איך לתפעל את המתנפחים והגנרטור ועושים זאת בעצמכם כדי לוודא שהבנתם איך זה עובד. התפעול הוא פשוט ברגע שיודעים מה עושים. הרכב שאיתו תגיעו צריך להיות ריק מכל דבר אחר כמו כיסאות ילדים וכו', כולל המושב שליד הנהג אז לבוא בלי אדם מלווה. יש להגיע עם רכב גדול כמו רכב מסחרי, ג'יפ עם דלת חמישית נפתחת, נגרר או שני רכבים על מנת שכל הציוד יכול להיכנס. 

הכתובת לאיסוף היא ששת הימים 30 ת"א. המיקום הוא מרכזי, קרוב לכביש 4 ואיילון עם גישה נוחה לכל כלי רכב. 

מאלחים לכם אירוע מוצלח !