2 מתנפחים גדולים וגנרטור באיסוף עצמי

חבילה לאירוע מושלם

למשה 053-3030147  

2 מתנפחים גדולים וגנרטור באיסוף עצמי - 1000 ש"ח

בחבילה יש לכם כל מה שאתם צריכים לאירוע מושלם שמעסיק את כל הילדים.

שני מתנפחים גדולים נותנים מענה ל-30 ילדים בו זמנית. המבחר הוא גדול מאוד, אפשר לקחת במבצע הזה מתנפחים יבשים או מתנפחי מים

השכרת מתנפחים לאירוע

החבילה הזאת נותנת מענה לאירועים בפארקים ובמקומות שאין בהם חשמל. זהו יתרון עצום מכיוון שבמקומות מהסוג הזה יש המון מרחב ושטח מעולה למתנפחים, אין לנו בשום צורה הגבלה של שטח. 

יש לנו ניסיון עשיר בהפקת אירועים בפארקים ובשטחים פתוחים, אנו יודעים בדיוק מה חשוב ואיך אירוע טוב צריך להתבצע. לרשימת הפארקים המלאה שבהם כדאי לחגוג יש ללחוץ כאן ולגולל למטה עד הסוף.

הילדים יכולים לקפוץ ולהתגלש על המתנפחים שעות בלי הפסקה, סביר להניח שהם לא ירצו ללכת הביה אז תהיו מוכנים לזה.

המבצע מתאים לגילאי 3-12 והוא טוב במיוחד לאירועים רב גילאיים. 

איך משכירים מתנפחים?

המבצע הינו באיסוף עצמי, מה שזה בעצם אומר זה שאתם מגיעים אלינו לאסוף את הציוד. כאשר אתם מגיעים אתם מקבלים הדרכה מפורטת על איך לתפעל את המתנפחים והגנרטור ועושים זאת בעצמכם כדי לוודא שהבנתם איך זה עובד. התפעול הוא פשוט ברגע שיודעים מה עושים. הרכב שאיתו תגיעו צריך להיות ריק מכל דבר אחר כמו כיסאות ילדים וכו', כולל המושב שליד הנהג אז לבוא בלי אדם מלווה. יש להגיע עם רכב גדול כמו רכב מסחרי, ג'יפ עם דלת חמישית נפתחת, נגרר או שני רכבים על מנת שכל הציוד יכול להיכנס. 

ישנה גם אפשרות להשכרת מתנפחים כולל הובלה למקום האירוע ומפעיל. 

הכתובת לאיסוף היא ששת הימים 30 ת"א. המיקום הוא מרכזי, קרוב לכביש 4 ואיילון עם גישה נוחה לכל כלי רכב. 

מאלחים לכם אירוע מוצלח !

יש לנו עוד מבצע שיכול לעניין אותך: חבילה מיוחדת ליום הולדת הכל כלול אשר כוללת שני מתנפחים, שני דוכני מזון, פינת ג'ימבורי וערכת בועות סבון ענקיות. המבצע גם כולל הובלה, התקנה ואיסוף ומפעיל שנשאר כל האירוע ושומר על הילדים.