מתנפח, גנרטור ובועות - 500 ש"ח

גם וגם וגם - לכו על זה!

ערכה זאת מותאמת עבור יום הולדת לילדים בפארק או בשטח הפתוח ללא נקודת חשמל, לגילאי שנתיים ומעלה  ובסדר גודל של עד שלושים ילדים.

במזג האוויר הנעים של הארץ אין כמו יום הולדת לילדים בפארק או בשטח הפתוח. זו אפשרות לצאת קצת לטבע וליהנות מהיופי בחוץ, אפילו אם זה רק לפארק השכונתי או לסביבה הלא רחוקה מבית. היתרון בחבילה הזו הוא שיש פה אטרקציה לילדים עצמם, אבל גם משהו שיעניין את ההורים ( שלפעמים באים ליום ההולדת לילדים עם הילד שלהם ומשתעממים כי לא דאגו להם למשהו שיאתגר אותם), אנו נדאג להוציא מההורים את הילד שבהם ולהזכיר להם שגם הם היו פעם ילדים.

בועות סבון ענקיות זו אטרקציה שמתאימה לילדים אבל גם להורים. בכל אירוע אנו נתקלים בתופעה שפתאום האבא או האמא לוקחים את החישוקים ומתחילים ליצור בועות סבון ענקיות - והילד שלהם מסתכל עלהם ומעודד אותם לעשות עוד ועוד. אנו מספקים בנוסף לערכה בתור צ'ופר כמה חישוקים שמתאימים במיוחד לגדולים יותר (צריך רק לידע אותנו מראש). אפשר ליצור בועות ענק באורך של חמישה מטרים או ליצור בועה ולהכניס ילד לתוכה, מגוון האפשרויות הוא כיד הדימיון.

החבילה כוללת: 

  1.  מתנפח יבש לילדים עד גיל ארבע (מתנפח שלוש על שלוש וחצי מטר. ישנה אפשרות לקחת מתנפח גדול יותר בתוספת מחיר קטנה), כולל המפוח, תחתית וכבל מאריך לפי הצורך. נתן להסתכל בהשכרת מתנפחים ולמצוא את המתנפח שהכי מתאים לכם.
  2.  ערכת בועות סבון לאירוע של עשרים ילדים , שכוללת 10 ליטר של הסבון המיוחד עצמו, עשרים יחידות של חישוקים בגדלים שונים ליצירת בועות סבון ענקיות וקערות מתאימות.
  3. השכרת גנרטור 2500 וולט מיוצב מתח (נותן זרם חשמל קבוע ובכך שומר על המכשירים החשמליים המחוברים). 
  4. הדרכה וטיפים בזמן ההשכרה על הדרכים הטובות ביותר ליצירת בועות סבון ענקיות והתקנת המתנפחים. תמונות בגלריה

השירות שלנו הוא אישי ומהיר - אנו נדאג לעזור לכם לארגן אחלה יום הולדת לילדים.

אתם מוזמנים להתרשם מהלקוחות המרוצים שלנו בדף ההמלצות, להכנס לגלריה או למצוא את המתנפח שמתאים לכם בהשכרת מתנפחים. ישנם מבצעים נוספים בחבילות ומבצעים.

המתקנים ליום הולדת לילדים הם באיסוף עצמי מרחוב ששת הימים 30 תל אביב (קילומטר מאיילון בתל אביב - כך שישנה גישה מהירה מאיילון, ומכביש גהה דרך מחלף מסובים) . 

נשמח לתת לכם שירות במספר: 053-3030147 או הכנסו לדף צור קשר השאירו פרטים ונחזור אילכם עוד היום. 

מחיר החבילה: 500 ש"ח.